Wpis z mikrobloga

o co chodzi, że przez bluetooth muzyka gra ładnie, szerokie pasmo, dużo szczegółów słuchac, naprawdę HiFi i nie mogę się przyczepić (tak z .FLAC jak i z dobrych MP3 czy nawet YTmusic ITP) ... ale gdy podłącze telefon kablem i jest w trybie AndroidAuto - to brzmi dramatycznie, jak jakiś radiobudzik
Nie mam zadnych equalizerow )które by w trybie AndroidAuto nie działały), a w radiu też na płasko niskie/wysokie, ciężko mi określić co jest z tym dźwiękiem nie tak, ale nawet "selektywność stereo" jest prawie żadna, niby jest stero ale prawie jak mono...

inna sprawa, że w ogóle to AndroidAuto to guano okrutne, aplikacje (co podłączenie odłączenie) raz są a raz znikają, muzyka gra z AIMP, drugi raz podłączam "multimedia niedostępne" (ale jak puszczę na telefonie, to i tak gra, tylko że nie da się sterować z auta)...

toyota proace , ale to to samo co peugeot partner i całe stado innych....

#androidauto #android #toyta #peugeot
hrumque - o co chodzi, że przez bluetooth muzyka gra ładnie, szerokie pasmo, dużo szc...

źródło: temp_file2585051324497138447

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@hrumque: czy dźwięk brzmi jakby był w trybie headsetu? Ja podobny efekt mam, ale dopiero jak zacznę mówić "ok gugle", to słychać że jak przestanie gadać to przez sekundę jest gorszej jakości dźwięk
  • Odpowiedz
  • 0
czy dźwięk brzmi jakby był w trybie headsetu


@sirgorn: aż tak źle - to chyba nie, ale zdecydowanie jest bardziej "płaski i nijaki" - jakby miał niższe bitrate, jakby to było mp3 96kbps split-stereo puszczane na tanich głośniczkach... (i podbijanie wysokich i niskich w ustawieniu radia- nic nie daje, tylko jeszcze bardziej go psuje)
  • Odpowiedz