Wpis z mikrobloga

@Jednorenki_Bandyta: Gdyby na świecie istniała sprawiedliwość to taki Mendy mógłby wytoczyć proces osobie która niesłusznie oskarżyła go o gwałt. I taka osoba nie wypłaciła by się go końca życia za wszystkie straty wizerunkowe które poniósł piłkarz. No, ale, że osobą oskarżającą była kobietą to nie poniesie żadnych konsekwencji, a dodatkowo na całym tym skandalu zbiła pewnie niezły majątek
  • Odpowiedz
@BotAtencjusz: dlatego jak dla mnie powinno istnieć prawo że jeśli się kogoś oskarża o coś całkowicie bezpodstawnie to osoba oskarżająca powinna dostać karę o jaką wnioskuje się dla oskarżonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Benjamin Mendy został oczyszczony z zarzutów gwałtów, lecz prawdopodobnie karierę sportową tak czy siak ma zakończoną.


@Jednorenki_Bandyta: Dla jasności - Benjamin Mendy zakończył karierę sportową w momencie podpisania kontraktu z City.
  • Odpowiedz
@Fandolores

myślę że jeśli wytoczy tej osobie sprawę z powództwa cywilnego to istnieje duża szansa że puści ja z torbami.


Ile ta szmata ma majątku? 10k£ funtów? Sąd ustali, że ma mu płacić 500£ miesięcznie i tyle xd
  • Odpowiedz
@Pompejusz: nie mam zielonego pojęcia ile ma majątku,ale ja na jego miejscu zrobiłbym tak że oddała by ostatni grosz i jeszcze musiałaby ogłosić wszedzie że niesłusznie go oskarżyła o gwałty żeby zarobić,co by inne szmaty w przyszłości dwa razy się zastanowiły czy warto komuś niszczyć życie.
  • Odpowiedz