Wpis z mikrobloga

Mirki, zmieniłem obudowę oraz chłodzenie, pojawiły się wynalazki argb tyle że różnych producentów tj corsair oraz enermax. W obudowie jest jakiś smieszny hub argb, corsair ma swojego commandera ze swoimi złączami ala cd-audio z damych kompów ;)
Wpadlem na świetny plan żeby to połączyć, do comandera podłącze hub enermaxa i wysteruje ledami w obudowie z poziomu apki corsair.

Pan był kurła zajebisty, przelutuje jedno złącze jcrosair, podłącze hub enermax i bedzie choinka piękna!

Niestety to nie działą, nawet pojedyńczego wentylatora enermex też nie widzi :(

Można to jakoś ogarnąć? Chcialem zmienic obudowe i chłodzenie a mam gówno, ledy nie działają, a chłodzenie się wysrało przy aktualizacji firmware blokopompki :(

#pcmasterrace #komputery #corsair #majsterkowanie
Pan_Slon - Mirki, zmieniłem obudowę oraz chłodzenie, pojawiły się wynalazki argb tyle...

źródło: IMG_0952

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: #!$%@? te świecidełka dla dzieci, postaw kompa jak człowiek pod biurkiem. Lepiej zainwestować w lepszy monitor, czyli tam gdzie się patrzy przez 99%czasu. (Jak ktoś lubi można ustawić ruchomą oczojebną tapete,wygaszacz).
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: OpenRGB? Albo zrezygnować z LEDów? A może poczekać na cud w postaci uniwersalnego standardu tak jak ten który planują panowie Wendell Wilson i Steve Burke?

A swoją drogą, martwa pompka od chłodzenia od skopanego firmware'u to kolejny świetny argument za tym żeby iść w klasyczne chłodzenia na ciepłowodach i wentylach 120/140mm. Normalnie parodia, może następnym krokiem będą wentylatory z elektroniką którą też można uceglić skopaną aktualizacją? :D
supra107 - @Pan_Slon: OpenRGB? Albo zrezygnować z LEDów? A może poczekać na cud w pos...
  • Odpowiedz