Wpis z mikrobloga

Typowe dla natalistów, zrobić dziecko które będzie musiało egzystować w środowisku które jest dla niego niekorzystne...

w linku mamy krótki filmik na temat tego, że niekorzystnym dla nastolatków jest poranne wstawanie do szkoły.

jednak kto by się tym przejmował, jedna osoba zauważyła w komentarzu że system jest ustawiony pod potrzeby dorosłych i dobrobyt dzieci ma w Du&@*!

najlepsze są wysrywy boomerów którzy twierdzą że kiedyś tego problemu nie było bo dzieci padały spać z przemęczenia po pracy w gospodarstwie xD

https://fb.watch/lMGut02-tO/

#antynatalizm #dzieci #szkola
  • 9
@galek:
Aż mi się przypomniało żerańsko wychowawczyni która zrobiła dla nas dodatkowe lekcje od 7 rano, i była wielce oburzona, że prawie nikt nie przychodzi xD Ja, jako że zawsze wkurzała mnie bezczelność, i patrzenie tylko na czubek własnego nosa, wprost powiedziałem, że jej to może pasuje bo mieszka 2 przystanki od szkoły, a my z różnych stron miasta przyjeżdżamy i np. ja nie mam żadnej możliwości dojazdu o tej porze,
@galek: to jest problem, który powinien być rozwiązany. Zreszta podobnie jest wśród dorosłych, są ludzie którzy lepiej pracują w godzinach późnych inni w godzinach bardzo wczesnych a inni największa liczba w godzinach pomiędzy. Pracodawca powinien dawać wybór.