Wpis z mikrobloga

@dodd: gdyby wyborcy Konfyieli chociaż połowę IQ elektoratu partii na lewo od PiS to wtedy też KO i Lewica mogłyby miec 90%. Nie no, maks 70, bo PiS ma 30 procent betonu.

Pokazywanie prawdziwej twarzy Konfederacji to przyjemność i obowiązek. Konfederaci schowali do szafy swoje zamordystyczne poglądy i brylują tylko wielkim ekonomistą Mentzenem. A ludzie rigczu z troski o ten kraj uświadamiają wyborców kim tak naprawdę jest ta banda religijnych fundamentalistów.
  • Odpowiedz
@dodd gdyby konfa choć połowę czasu który poświęca na atakowanie Tusku poświęciła na pracę, to może by mieli jakiś program i zrobili w sejmie coś poza przeflosowywaniem z pisem talibanu
  • Odpowiedz
na szukanie powodów, dla których nie można głosować na Kondeferacje


@dodd: ale piecze d&%a konfiarza, że ludzie wyciągają brudy ludzi, z których część w ogólnie nie kryje się z faszystowskimi poglądami. Wiesz co kucu, szukać powodów jakoś specjalnie nie trzeba. Wystarczy, że ktoś np. ma dziadka, który walczył na wojnie, a taki Grzesiu Braun zaprasza sobie neofaszystów z Niemiec do Polski, zresztą z Włochami też się kumplują wasze ziomeczki z Ruchu
  • Odpowiedz
@dodd: ogolnie jest duzo powodow, dla ktorych za bardzo nie chce zaglosowac na konfederacje, ale prawde powiedziawszy zadna partia nie daje mi troche sensownej alternatywy, ktora dla mnie, jako mlodego mezczyzny, moglaby wniesc jakiekolwiek pozytywne zmiany. I wlasnie to mnie na wykopie od jakiego czasu bawi (ale tez momentami smuci i przeraza), uzytkowniki majacy poglady w lewa strone zamiast przekonywac mnie, ze moze faktycznie warto zaglosowac na ich partie probuja za
  • Odpowiedz
gdyby wyborcy Konfyieli chociaż połowę IQ elektoratu partii na lewo od PiS to wtedy też KO i Lewica mogłyby miec 90%


@Tymajster: Po co mieliby głosować na Lewicę? xD
  • Odpowiedz
  • 2
@dodd to nie wina ko, lewicy, ani nikogo. W Polsce wybory nie polegaja na ogłaszaniu planu swojej partii i przekonywaniu wyborców, tylko na obrzucaniu gównem tych po drugiej stronie. Tyle
  • Odpowiedz
chociaż połowę czasu, który poświęcają na szukanie powodów, dla których nie można głosować na Kondeferacje


@dodd: i co ja bym miał zrobić w czasie tych 30 sekund? Więcej niż minuta nie jest potrzebna, że znaleźć coś na ich profilu, czy wyciągnąć coś z ich wypowiedzi.
  • Odpowiedz
uzytkowniki majacy poglady w lewa strone zamiast przekonywac mnie, ze moze faktycznie warto zaglosowac na ich partie probuja za wszelka cene atakowac i zniechecic mnie, bym nie zaglosowal za partie z prawa strone


@rexxaris: merytorycznych wypowiedzi też jest dużo po prostu z poparciem dla konfy jest dramat więc większość skupia się na punktowaniu bo jest to łatwe a resztę i tak wyborcy konfy olewają. W szeregach KO masz chociażby nowoczesna która
  • Odpowiedz