Wpis z mikrobloga

I dlaczego wy kazdego od putinowca wyzywacie ? NIe można być już Polakiem ? ja wiem ze was boli ale dajcie spokój


@BezczelnyHusarz: stawiam, że tu chodzi o mentalność i wartościowanie rzeczy.

Przed nami potencjalnie epokowe wydarzenia w historii. Nadchodzący upadek Rosji jaką znamy i której się obawialiśmy, integracja naszych wschodnich sąsiadów z strukturami zachodnimi, perspektywy na sojusz będący przeciwwagą dla Francji i Niemiec w Unii Europejskiej, Polska armia rozbudowywana na
w 1 miejscowości na 1500 dodatkowo polska strona jest zablokowana nie 5 tygodni tylko od 2 lipca


@BezczelnyHusarz: Od 5 tygodni dokonano ponad 80 odkrywek i 500 odwiertow, jak ty sobie to wyobrazasz zrobione w 7 dni? Kazda wies wymaga czasu i pracy, tylko tacy pozyteczni moskwy jak ty nie potrafia zrozumiec tego.
I to nie ukraincy szukaja tylko polscy historycy i ty pirzeprzysz glupoty nie majac nawet takiej fundamentalnej wiedzy,
@BayzedMan: Ty mi cytujesz słowo w słowo Morawieckiego a ja portale Ukrainskie które twierdzą że od 2 lipca a tutaj masz potwierdzenie że IPN nie ma prawa tam być https://www.youtube.com/shorts/baKHkx6ElQc JEST JEDYNIE OBSERWATOR czaisz ? jedna osoba która nie może nic dotykać a ty będziesz mi coś #!$%@?ł o znajomości tematu. Chyba czas zadać najważniejsze pytanie czy jesteś Polakiem ? bo tak śmiało od putinowców wyzywasz to może coś w tym