Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv:

Meanwhile program konfy:

Obowiązkowe ćwiczenia wojskowe dla mężczyzn
Brak likwidacji ZUSu (ta obietnica to tylko prank bro)
Brak demonopolizacji Orlenu,
Prywatyzacja ochrony zdrowia
Brak wyrównania wieku emerytalnego.
brak odpowiedzi na pytanie o PolExit
@dezinformacyjna_agentura:
ja np głosuje na PSL, nie ze jakoś strasznie uwielbiam tygryska kamysza, tylko dlatego ze PSL najmniej mnie wkuriwa, a do tego raczej wejdzie do sejmu, bo gdybym zagłosował na niszowa partie, de facto byłoby tak jakbym zagłosował na wygrywającą partie, niestety taki mamy system obliczenia mandatów.
tak, tak, to jak zwykle było wyrwane z kontekstu, a poza tym to były żarty i czas się skończył dlatego tak mówił XD


@bylem_zielonko: xD nic takiego nie pisalem, obejrzyj cos poza TVNem xD
Ja wiem, ze program PO to doslownie jedna kartka A4, ale niektorzy sa powazni i maja nieco wiecej i nie da sie tego strescic w jednym tikotoku jak wysrywu peło
no bo sam mentzen na debacie tak gadał (tradycyjnie jak reszta konfederacji i ich wyborców jak się pyta o konkrety) XD

nawet nie oglądałeś tej debaty, prawda? XD


@bylem_zielonko: ogladalem. Dlatego smiesza mnie tacy platformerscy tiktokerzy ktorzy jej nie ogladali, bo nikt kto widzial koncowke jak petru po raz kolejny nie zrozumial pytania i belkotal jak to mentzen nigdy nie bedzie ministrem by sie na to nie powolywal xD

Ale widze
jak petru po raz kolejny nie zrozumial pytania i belkotal jak to mentzen nigdy nie bedzie ministrem


@yhbgrobdoivbvwamsv: no przecież Petru dobrze mówił, a w zasadzie powtarzał to co od dawna mówi wielu ludzi siedzących w polityce. Już był kukiz - taki niby wielki wywrotowiec co to miał "przewrócić stolik". Nowa, świeża sila polityczna z wieloma posłami "spoza systemu" i jak się skończyło? XDD

a o memcenie od dawna wiadomo, że
no przecież Petru dobrze mówił, a w zasadzie powtarzał to co mówi wielu ludzi siedzących w polityce.


@bylem_zielonko: owszem. Szkoda tylko, ze pytanie bylo, cos w stylu "gdyby to od ciebie zalezalo, to kto bylby ministrem". Ale rozumiem, z kwalifikatorem wiec za trudne. Moze nie dla petru bo jego samego uwazam za inteligentnego, ale dla wyborcow fajnopolakow, wiec pora odpalic tryb gadania bez sensu, najlepiej to co wyborcy juz od dawna