Wpis z mikrobloga

#motocykle #harley #chopper #crusier #stunt Siema, Chce kupić HD i upalac go w stuncie, wiem że porządne są dwa modele, sportster i dyna, sportster jakoś mi nie siedzi, wolał bym dyne, ma większą pojemność i moc, i teraz pytanie, jaka dyne wybrać,? Na olx jest tego w ciul FAT Bob, wild glide, low rider, street coś tam, one się różnią jakoś znacząco? Np kątem główki ramy? Rozumiem że tam siedzi pompa oleju, co oprócz zmiany napędu trzeba by przerabiać? Słyszałem że chłodnica oleju dodatkowa? Co myślicie co byście wybrali. Tu jeden co mi się nawet podoba i nie drogo
https://www.otomoto.pl/motocykle-i-quady/oferta/harley-davidson-dyna-fxdx-super-glide-sport-ID6FtrSF.html
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@amath: czego tak myślisz? Podoba mi się mam już dość enduro i super Moto i chce pojechać se w traske, i spróbować jak się tym lata
  • Odpowiedz
  • 0
Czyli wersja screminn eagle albo konwersję jims. To w #!$%@? siana, 110 konia w dyna stoi w Białymstoku za 70k, nie stać mnie
  • Odpowiedz
@Tripel: ja o każdym HD myślę to samo :)

normalnie motocykle sprzedają się, bo mają fajne osiągi, fajnie skręcają czy oferują coś ciekawego

HD poza tym, że jest HD nie oferuje nic

można lubić ten styl i spoko kumam, nie mam nic do tego :)
  • Odpowiedz