Wpis z mikrobloga

Myślałam, że Kamerdyner to kołek pokroju Gapy, bo kto normalny by się z tym czerwonomordym obrzympałem zadawał, ale oglądając jego insta zmieniłam zdanie.
Chłop gada z sensem, chodzi na siłownię, dba o ogródek...
Coś mi się wydaje, że on w tę kanapkownię wsadził kasę, żeby coś się działo i żeby mu się nie nudziło w tej Kambodży.
A to wszystko oznacza też rychłą odpinkę od Kleszcza. Myślę, że Kamerdyner traktuje kleszcza jak takiego kolegę-kretyna, którego każdy z nas ma.
#raportzpanstwasrodka #popaswieprz
  • 13
@Niedobry: Jak się naoglądał Kleszcza w internecie to może myślał, że to dobry pomysł do niego przylecieć. Że pomoże w nowym miejscu itp. Kamerdyner z Natalią trochę po świecie latali z tego co mówią i mieszkali w paru miejscach, więc to nie są ludzie, którym można wcisnąć każdy kit patrząc w oczy, tak jak to Gapa robi przez jutuba. Myślę, że Pawełek ma już powoli dosyć Gapy, tak jak napisał kolega
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: czesciowo bym sie zgodzil; mi sie wydaje ze ta jego kobita jest srednio lotna i to ona ma takie doskonałe pomysły jak gapcio.

Znam takie co to chciały świat zdobywać rewolucyjnymi kołdrami albo kompletami garnków, ale nie chciało im się #!$%@? ruszyć i w ramach wspólnoty małżeńskiej (nie JA chcę tylko MY chcemy, w imieniu męża) gruby spełnia zachcianki

Ale wysokie, albo przynajmniej średnie IQ wyklucza się z byciem zauroczonym
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Mógłby odpisać coś w stylu: ze decyzje podejmie sam,ale on woli bronic Klapka. Moim zdaniem to jeszcze gorszy dzban jak kleszcz. Nie potrafi się dogadać, przy kupowaniu czegokolwiek, patrzy błagalnym wzrokiem na klapka. Nie nadaje sie do prowadzenia własnej działalności.