Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w moim 28 letnim życiu pójdę na wybory - tylko po to żeby zagłosować na #konfederacja

I pierwszy raz tak się interesuje polityką bo świetnie się na to patrzy,
niesamowite uczucie jak jakaś partia nagle zyskuje taki pułap poparcia - i jak na to muszą reagować inne partie i stacje telewizyjne.

Muszą to czuć jak im się pali dupa, że ktoś w końcu z poza układu może im pokrzyżować plany.

Liczę na 20% w tych wyborach a w kolejnych na walkę o 1 miejsce.

Dla mnie optymalnym wynikiem w tych wyborach było by
PO ~30%
PIS <30%
Konfa >20%
Lewica - pod progiem

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #neuropa #piss #poo

Jaki realny wynik dla konfederacji zakładasz?

  • Więcej niż 20% 7.0% (60)
  • 20% - 18% 5.4% (46)
  • 18% - 16% 6.9% (59)
  • 16% - 14% 10.5% (90)
  • 14% - 12% 11.0% (94)
  • 12% - 10% 16.1% (138)
  • 10% - 5% 43.0% (368)

Oddanych głosów: 855

  • 45
  • Odpowiedz
Muszą to czuć jak im się pali dupa, że ktoś w końcu z poza układu może im pokrzyżować plany.


@scarecrov: Ile razy ja słyszałem te brednie. Tak samo miało być z Ruchem Palikota, Kukiz 15, a teraz z Konfederacją. Cykl #!$%@? zatacza koło.

pokrzyżować plany


W jaki sposób im pokrzyżują te plany? Wywrócą ten legendarny stolik, czy po prostu na ten stolik nasrają swoim narodowo-katolickim #!$%@??
  • Odpowiedz
@scarecrov: Tak jak w 2015 wszystkich piekła dupa bo PiS może wygrać i w końcu odda Polskę Polakom z rąk lewactwa nie? xDDD

Jak ja ostrzegam babcię, żeby uważała na tych wszystkich co chcą ją oszukać metodą na wnuczka, to też powinna im zaufać bo mnie będzie dupa boleć nie?
Tommy__ - @scarecrov: Tak jak w 2015 wszystkich piekła dupa bo PiS może wygrać i w ko...

źródło: 336370

Pobierz
  • Odpowiedz
@scarecrov: przy pierwszej lepszej katoprawackiej ustawie (jak np. zakaz aborcji), będziecie tutaj pisać: przepraszam że głosowałem na Konfederację, myślałem, że chcą obniżać podatki
  • Odpowiedz
@card_man:

przy pierwszej lepszej katoprawackiej ustawie (jak np. zakaz aborcji), będziecie tutaj pisać: przepraszam że głosowałem na Konfederację, myślałem, że chcą obniżać podatki

Przecież to są stulejarze głównie którzy będą się cieszyć, że "puszczalskie Julki nie mogą sobie bachora wyskrobać", podczas gdy tego typu zakazy uderzają tylko i wyłącznie w osoby które chcą mieć dzieci, i w patolnie której nie stać na aborcję.
  • Odpowiedz
nie będą tak pisać bo jako rasowe przegrywy nigdy nie będą miały okazji żeby być przed takim dylematem. Pamiętaj że dla nich kobiety to zło.


@picasssss1: spora część na pewno. Ale są tam normalni ludzie, którzy myślą że polskie januszexy są krępowane ZUSem, NFZ i podatki, a jak tylko się to zlikwiduje to przejmiemy zagraniczne rynki a oni będą przyzwoicie zarabiać xD Te niskie podatki im przesłoniły rzeczywistość.
  • Odpowiedz
przy pierwszej lepszej katoprawackiej ustawie (jak np. zakaz aborcji), będziecie tutaj pisać: przepraszam że głosowałem na Konfederację


@card_man: ale mordo, ja właśnie dla takich ustaw na nich pójde zagłosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz