Wpis z mikrobloga

Konfederacja jest tak samo obrzydliwa ja pis
Jedni udają katoli by zyskać wśród religijnych
Drudzy żerują na krzywdzie Ukraińców i najchętniej całą UA oddali by ruskim za te kilka punktów od ruskich onuc
Najgorsze że obie partie polaryzują ludzi i nastawiają przeciwko sobie tak że jest coraz więcej ruskich onuc chcących likwidacji podatków jak i katolicy stali się bardziej wściekli i zawzięci by "bronić swej religii przed zgniłym zachodem"
Utrzymują ludzi w tych kłamstwach tylko dla kilku procent głosów ludzi mniej ogarniętych
Im nie zależy na Polsce tylko na hajsie Polaków
#ukraina #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
alkoJezus - Konfederacja jest tak samo obrzydliwa ja pis
Jedni udają katoli by zyskać...

źródło: temp_file81878841969789536

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@alkoJezus: Konfederacja to są takie kapitalistyczne boty, oskarki, dla których fejm i kasa to wszystko, i są w stanie wszystko na nią wymienić, więc też są w stanie robić i mówić wszystko. Tak to wygląda w świecie, gdzie ostatecznym uzasadnieniem twojej wartości jest długość liczby na koncie. Jeśli komuś się wydawało, że PiS to upadek demokracji, to niech patrzy teraz, bo Memcen mówi "potrzymaj mi piwo"
  • Odpowiedz
japa tam peowski bocie


@Tonaltzintli: PO też walić. 90% tego narodu głosuje na prawicową bandę czworga (konfiarzy (tfu, specjalnie z małej), PiS, PO i Hołownię), ale wiadomo, "głupich jest zawsze więcej mądrych, a mądrych jest góra 10 procent (czyli tyle co ma Lewica)" - Janusz Korwin-Mikke
  • Odpowiedz
  • 0
@Moderacja może choć trochę udawalibyście że jesteście niezależni i usunęli też komentarze agresora który zaczął mnie wyzywać od wyborców PO, moim zdaniem ważne kto zaczął
  • Odpowiedz
Im nie zależy na Polsce tylko na hajsie Polaków


@alkoJezus: tak! oni nie są żadnymi ideologami z lepszą wizją. Ich jedynym celem jest wyrzucenie aktualnej elity i zajęcie ich miejsca.
  • Odpowiedz