Wpis z mikrobloga

  • 0
@nairoht: Zależy co to znaczy przeciętny gear. 437 ilvl to chyba nie tak źle, żeby nie móc dostać się na m+16-17. Aberrus normal mam już również zrobiony 3 razy, heroic raz, ale dostać się tam to sztuka. Poszedłbym z gildią, ale ona raiduje wtedy kiedy ja nie mogę, a wieczorami to może z jedna, dwie osoby są chętne na robienie kluczy. I tak się czeka po 2 godziny aż ktoś Cię
  • 0
@nairoht: Ciężko uzbierać gear 443 z m+ kiedy nie przyjmują Cię na m+, a czy Ci coś wypadnie czy nie to jest rng. Dla mnie 437 to nie jest przeciętny gear.
  • 0
@nairoht: To może na wyższe klucze, ale naprawdę, żeby na +16 nie móc się dostać z 437? I musieć czekać po kilka godzin na wbicie się na jakiś klucz? Nawet na +14 nie moge sie dostać ostatnimi czasy, pomimo tego, że 3 dungi mam już na te +14 ukończone. Zresztą, mniejsza o to.
@falwack: inflacja gearu w tym patchu jest tak ogromna, że alta do 440~ można ubrać w 3-4 dni intensywnego grania z kimś, pugą #!$%@? wymagają bóg wie czego na klucze które nie mają znaczenia - tak wiem to nie jest fajne ale niestety tak jest i czasem warto zacząć pushować wyżej i mieć z tego jakiś fun po czasie jak już się wbije jakieś rio niż tkwić z największymi odpadami którzy