Wpis z mikrobloga

#fotelbiurowy #fotel #krzeslo

Mirki, napiszę to dla potomnych, cobyście nie marnowali czasu tak jak ja. Jeśli chcecie kupić fotel biurowy do ok. 1k złotych to pewnie właśnie w tym momencie po przejrzeniu wszystkich sklepów z pierwszej strony googla macie jednego wielkiego mindfucka.

Z jednej strony prawie każde krzesło na zdjęciach wygląda jak milion złotych, za to w opiniach zawsze komuś coś nie pasuje. No nie ma idealnego krzesła, które można by z czystym sumieniem nazwać jedynym słusznym wyborem. Nie ma i #!$%@?. Dlatego nie marnujcie więcej czasu na przeglądanie foteli przez neta, tylko jedźcie do okolicznych sklepów meblowych i przymierzajcie.

Fotel to nie jest coś co powinno się kupować przez internet, zwłaszcza jeśli planujecie ten zakup do domu. W sklepach internetowych można znaleźć wiele opinii gdzie ludzie polecają dany fotel, ale coś im jest za nisko, albo za wysoko i muszą się dopasowywać do oparcia. Nie o to chodzi. To fotel ma się dopasowywać do waszych pleców, nie na odwrót.

Dlatego, jeśli nie macie budżetu na ultra ergonomiczne fotele za kilka tysięcy, to jedźcie i przymierzajcie, co by znaleźć fotel pod waszą krzywiznę pleców, a nie kupować losowy fotel z neta i się do niego dopasowywać tylko dlatego, że ładnie wygląda na zdjęciu. Jednemu będzie wygodnie na fotelu za 300 zł, a drugi przymierzy 20 różnych foteli i nie przypasuje mu żaden.

Od siebie mogę polecić jako początek przygody z przymierzaniem fotele z Ikei (chyba, że macie ponad 1,9m wzrostu, to biada wam xD). Przy wzroście 1,86m tylko tam znalazłem fotele które jakkolwiek pasowałyby do moich pleców. Był to MARKUS (po dodaniu poduszki) i JÄRVFJÄLLET (który ostatecznie kupiłem i polecam).

Zwracajcie również uwagę na okres gwarancji danego fotela, bo tutaj też jest spora rozbieżność. Niektóre fotele po 700-900 zł potrafią mieć jedynie 2 lata gwarancji, co już samo w sobie świadczy o jakości wykonania xD.

To by było na tyle. Pozdro i niech wam oparcie wygodne będzie.
  • 4
  • Odpowiedz
Dlatego nie marnujcie więcej czasu na przeglądanie foteli przez neta, tylko jedźcie do okolicznych sklepów meblowych i przymierzajcie.


Fotel to nie jest coś co powinno się kupować przez internet, zwłaszcza jeśli planujecie ten zakup do domu. W sklepach internetowych można znaleźć wiele opinii gdzie ludzie polecają dany fotel, ale coś im jest za nisko, albo za wysoko i muszą się dopasowywać do oparcia. Nie o to chodzi. To fotel ma się dopasowywać
  • Odpowiedz