Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: a jaka jest historia za tym screenshotem? szczerze wątpię czy 3 opakowania alpry to jest już coś co jest warte zachodu przez policję do poziomu honeypotu. nie lepiej uderzać do lewych psychiatrów i anomalii e-receptowych?
@0dcinek: w sumie racja, widziałem max 2 na e recepcie u vendora jakiegoś, ale to wtedy nikt na ciebie nie wypisuje tylko dostajesz pesel i kod pin który podajesz w aptece i kupujesz. może chodziło o parę e-recept czy coś w tym stylu. tak czy siak trzeba by mieć solidny kontakt do V kto by takie coś ogarnął
@Jakis_Leszek: jaki byłby cel takiego honeypota? nielegalne jest posiadanie narkotyków / nielegalnych substancji. skoro jakiś doktur przepisał to na jego dane, to czy nie jest z automatu pacjentem? jbc komentuje z dupy nie śledząc wątku xD
@Jakis_Leszek Słuchaj kretynie #!$%@?. Napisałem, że za blika za 10 zł mogę podać stronę z ereceptami gdzie wypisywali mi alpre. To jest w pełni legalne i możesz sobie zgłosić nawet do ECPU Polska. Nikt nie wpłacił mi nic i w sumie mam #!$%@? na to, a że mam historię recept i nawet papiery od psychiatry to mi wypisali 3 paki mam ci to #!$%@? udowodnić deklu? Ludziom wypisują w pełni legalnie nawet
@czendor Napisałem tylko, że za blika moge podać stronę gdzie wypisywali mi alpre raz jedno opakowanie, raz Xanax 2 mg, a ostatnio dostałem 3 opakowania Alpry 1 mg. Nie gwarantowalem nikomu, że bez historii recept dostanie wgl coś tylko ta strona zwraca hajs jakby nie wypisali nic.
@0dcinek: Jestem naćpany alprą i baklofenem jeśli chcesz tak bardzo to wiedzieć, ale generalnie chodziło mi o post tego Leszka co #!$%@? o jakichś honeypotach a gówno wie o prawie i jak to wszystko działa
@OrcSpearmiarz: Przestań gościu poprostu jest idiotą, który straszy policja, a jedyne co może to się ośmieszyć, ale proszę bardzo niech mnie zgłasza gdzie chce. Honeypot to on ma w tej pustej bani i ja nawet porobiony delikatnie Alprą mam więcej oleju w głowie niż ten paź
@0dcinek Ja ledwo pisze? Gościu mogę z tobą porozmawiać na jakikolwiek temat. Losowe rzeczy, bo w jednym poście mogę się powtarzać, bo typ ewidentnie mnie zirytował jakimś straszeniem policją i nieznajomością tematu