Wpis z mikrobloga

używał ktoś z was leku recepturowego - olejku thc?
Cannabis foos S-LAB Thc 18%, CBD <=0,5% 10,0 Oleum Rapae ad 30ml
THC 45,63 mg/ml, 1 kropla to 1,5mg THC z tego co czytam z recepty

Wzięłam sobie 3 krople, minęła już ponad godzina i w sumie żadnego działania nie czuje. Czy to w ogóle działa podobnie jak odurzenie normalnym suszem? Jeśli tak to jak się to dawkuje i po jakim czasie już czuć jakieś działania?

#medycznamarihuana
  • 13
@muszeiscpA: Nie wiem ale sie wypowiem. Wydaje mnie sie, ze taki olejek do czegos innego sluzy anizeli zjaranie sie. Skoro ma Panie recepte na takie ustrojstwo to lekarz chyba wszystko wyjasnil i pouczyl jak dziala i kiedy stosowac. A jezeli nie, to moze byc tak jak z kropelkami cbd, czyli trzeba brac jakis czas zeby efekty byly odczuwalne. Wedlug mnie haju po tym nie bedzie jak bedzie Pani zazywac zgodnie z
@ExtraPensja chodzi o to, że lekarz mi powiedział 2-3 kropelki i mam uważać bo mogę czuć się odurzona ale zadziała przeciwbólowo jednak - czyli to czego oczekuje od olejku. Nic nie pomogło mi teraz z bólem. Chciałam go zbić olejkiem, nie wiem czy więcej zapuścić bo trochę się boje, bo lekarz wspominał, ze jak przesadzę to będzie nieprzyjemna „faza” przez nawet 6h
@muszeiscpA no generalnie to skoro stosowany byl wczesniej susz to mogla sie pojawic tolerancja. po kroplach dzialanie powinno byc odczuwalne po ok 1h na pusty zoladek szybciej. jak 3 nie robia roboty, to przy nastepnym jedna dwie wiecej
@muszeiscpA: Mam znajoma w pracy co stosuje kropelki ale cbd i mowila ze musiala je brac z tydzien zanim pojawily sie efekty rozluzniajace o jakich mowil jej lekarz. Moze z kropelkami thc bedzie podobnie? Czy masz to brac tylko w czasie bolu? Czy stosowac codziennie zeby bol nie powracal?
@ExtraPensja na recepcie jest co innego a mówił co innego xd na recepcie 3x10 a mi mówił ze doraźnie i ze nawet auta nie mogę po tym prowadzić, stad tez moje zdziwienie ze nic nie czuje, nawet ulgi w bólu