Wpis z mikrobloga

Drodzy Mirkowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaki dron na entry level? Trochę do zabawy, trochę na wakacje. Jeżdżę też trochę mtb i jakieś bike parki więc funkcja active track też byłaby super. Marzy mi się widok z powietrza prosto na oczy więc skłaniam się lekko w stronę avaty albo fpv, ewentualnie dokupienia gogli do kompatybilnego modelu w przyszłości. Jeśli chodzi o jakość nagranego obrazka to wystarczy jakość na sociale ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakieś rady, polecenia, opinie? Budżet to jakieś max €1200 i w sumie mogę poczekać na większe promki. Licencja a1/a3 wystarczy na ww. drony?

#drony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tluczek_do_kartofli: activetrack to chyba tylko w modelach z czujnikami, czyli albo drogie mavicki, albo chyba (?) najtaniej mini 3 pro

Avata to fajny entry point jeśli chodzi o fpv (nienajgorszy* dron, dobry system i gogle fpv) - nawet nie wiedziałem, ze ma activetrack, jego zaletą na pewno będzie fakt, ze wytrzyma ewentualne uderzenie o drzewo (jak nie ogarnie śledząc Cię na rowerze). Znowu jeśli chodzi o fpv to trochę taka
  • Odpowiedz
  • 1
@tluczek_do_kartofli tak jak sirgorn pisze, pytanie też czy zależy Ci na legalnym lataniu, bo obecnie fpv jest trudne. Jeśli tak to tylko mini 3 i z tego co kojarzę to też współpracuje z okularami.
  • Odpowiedz
@belu_p tak, zależy mi na legalnym lataniu, a fpv nie jest (teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)) obowiązkowe. Zalew różnych, czasem sprzecznych ze sobą informacji, tysiącu absolutnie różnych opinii totalnie mi nie pomaga w przynajmniej wybraniu mniej więcej co mi odpowiada najbardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tluczek_do_kartofli @belu_p tak, zależy mi na legalnym lataniu, a fpv nie jest (teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)) obowiązkowe. Zalew różnych, czasem sprzecznych ze sobą informacji, tysiącu absolutnie różnych opinii totalnie mi nie pomaga w przynajmniej wybraniu mniej więcej co mi odpowiada najbardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czyli z tego co rozumiem drony poniżej 249g nie podlegają aktualnie żadnym większym regulacjom, a te
  • Odpowiedz