Wpis z mikrobloga

"Możecie dać Polaczkowi zwykłego Mossberga, albo dobrego Colta. Polaczek spojrzy i pozbędzie się czym prędzej bo jeszcze mu do głowy przyjdzie pozbawić się swojego robackiego życia.

Dacie polakowi strzelbę typu lever action do ręki to powie że powinni tego zakazać bo inaczej zaraz w Polsce będzie drugie Christchurch.

Pokażecie polaczkowi kule ołowiane z ręcznej maszyny, i garść czarnego prochu bardzo dobrej jakości, to pomyśli że to z jakiegoś łożyska a prochem będzie próbował doprawić zupę.

Dlatego mnie nie dziwi, że ¾ z was, biedaki szkaluje dostęp do broni palnej w Polsce.

Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie maksymalnie gaz pieprzowy którym psikacie pod wiatr. Nie znacie się na samoobronie, bo wasze życie jest za mało warte by warto było w celu jego obrony podejmować się długofalowych inwestycji.

W większości nigdy nie mieliście okazji trzymać w ręku czegoś więcej niż proca ani być na strzelnicy. Na widok choćby zwykłej "gazówki" pewnie darlibyście mordę i dzwonili na policję że w okolicy grasuje terrorysta.

Powszechny dostęp do broni to najlepsze co może trafić się krajowi Okcydentu.

Prawdziwa bomba dla wyrafinowanych fanów militariów.

W cywilizowanej i rozwiniętej Szwajcarii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Biorą go na strzelnicę. Jeśli chłopak trafi mniej niż 3 dziesiątki, w 10 podejściach na 50 metrów albo powie że to niepotrzebne bo od tego mamy policję, to wiadomo że pochodzi z hoplofobicznej rodziny.

Test działa z dokładnością 100% i nawet Karol Marks przyznawał że z rozbrojonym robotnikiem można zrobić dosłownie co się chce i nigdy tego fundamentalnego prawa nie powinno się odbierać."

#pasta #bron #bekazpolakow #bronpalna #libertarianizm
wygolony_libek-97 - "Możecie dać Polaczkowi zwykłego Mossberga, albo dobrego Colta. P...

źródło: broń-w-polsce-v1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: Bo ja drogi panie nie wpisuje sie w zadne libertarianizmy / liberalizm,szurostwo,lewusowstwo,szuryzm,prawactwo,konserwa i co tam jeszcze nie wymysla.W tym chorym kraju,jak Polska,cos takiego nie przejdzie.Przeciez to kraj lubujacy sie w Katowowaniu.Ten narod musialby sie rozwojowo cofnac do lat,gdzie kościol,mordujac w imie swojej doktryny,ciemiężyli ludzi.Wiec o jakiej ty liberalizacji gadasz?
  • Odpowiedz
@DEWASTATOR_TM: ehhh...jak już na wstępie na wejściu dajesz śmieci - to i na wyjściu będziesz mieć śmieciowe rezultaty.

Jakoś taki ja wywodzący się z tego akurat kraju byłem w stanie wytworzyć sobie taki a nie inny zestaw poglądów. Co niby wzbrania innych aby zaczęli myśleć podobnie - poza abstrakcyjnym bytem zwanym państwem?

A do liberalizacji trzeba czegoś zupełnie innego niż wymieniasz. Rozwój swoich zajawek i dbanie o swoje interesy jest wtedy
  • Odpowiedz
Na widok choćby zwykłej "gazówki" pewnie darlibyście mordę i dzwonili na policję że w okolicy grasuje terrorysta.


@wygolony_libek-97: jak pamiętam akcję z zabezpieczaniem granicy polsko-białoruskiej to stare baby nawet psioczyły, że żołnierze (sic!) mają karabinki. No kto to widział tak z bronią chodzić! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Aureilon: fakt...kto to widział chodzić z bronią w tej strefie zapalnej, gdzie aż w sumie strach magazynek podpiąć aby przypadkiem nie zainicjować agresji przeciwko ludziom Kartoffelführera XD nawet latarki z karabinków kazano im pozdejmować
  • Odpowiedz
@Gandezz: nie. Skądże by to miało mnie boleć?! Mnie, który jest za wolnym wyborem ¯\(ツ)/¯

Co mnie boli to właśnie BRAK wyboru. Pozwolenie jest wciąż reglamentowanym przywilejem, z kartkami na zakup i limitem sztuk wedle widzimisię organu wydającego. Wciąż są różne monopole i samograje do wyciągania kasy - nawet jak broń chcesz trzymać głównie dla siebie i do rekreacji.

Przepisy były tworzone przez ludzi którzy widocznie całe życie w mundurze i
  • Odpowiedz