Wpis z mikrobloga

Kierowca BMW się znalazł i daje nam 24h na usunięcie filmu, a oto jego oficjalne stanowisko.

Ktoś urządził sobie żarty w trakcie mojej przeprowadzki i umieścił za szybą kartkę na pluszaku, gdy auto stało otwarte bez nadzoru. Nie mam z tym nic wspólnego, a cała akcja jest jakimś idiotycznym nieporozumieniem. Sprawa wyjaśniona z Policją. Najłatwiej jest jednak wszystkim oceniać i snuć wnioski z dupy.


Teraz czekamy aż policja wyjaśni dlaczego jechał ponad 200 km/h.
#bandytazkamerka #wroclaw #polskiedrogi
dashcambandit - Kierowca BMW się znalazł i daje nam 24h na usunięcie filmu, a oto jeg...

źródło: unnamsdfsdfed

Pobierz
  • 23
@dashcambandit: jakieś NNL, nawet nie chce mi się dochodzć skąd to jest i o co tam poszło. Ludzie bez znacenia, chociaż mam nadzieje, że kiedyś zapanuje tam porządek, gdy Państwo zacznie egzekwować jakieś zasady. Przecietny Polak, gdy ma pewność a przynajmniej przekoanie, że nie będzie mu można udowodnić... ehh nie chce mi sie nawet pisać. Serio. Jakaś gadka o zaufaniu xD. Wobec pojedyńczych ludzi? xF
still nie zmiena to faktu ze nie jest legalizowanym urzadzeniem


@WykopanyDzon: Sądy w Polsce mają swobodę oceniania dowodów, nie wiem skąd pomysł o jakiś legalizacjach. Wystarczy logicznie dowieść, że jechał nie wolniej niż +50km/h bo później kara się nie zmienia. Nie jest istotne czy jechał 200km/h czy 199km/h.
nie z gps

@WykopanyDzon: Aby GPS w ogóle był wstanie podać sensowne koordynaty musi być dokładny. Różnice między najtańszym, a najdroższym odbiornikiem polegają np. na:
- szybszej akwizycji satelity
- mniejszym zużyciu energii
- zapewnia lepszą czułość, umożliwiając poprawki w gęstych lasach, tunelach
- zmniejsza prawdopodobieństwo utraty poprawki 3D
itp.

Więc jeśli najtańszy odbiornik jest w stanie śledzić satelity, to wynik jego pomiaru nie będzie różnił się od najdroższego odbiornika cywilnego.