Wpis z mikrobloga

Nie mogę tego pojąć, że ludzie, którzy są Polakami, mogą pisać takie obrzydliwe rzeczy i bagatelizować ludobójstwo w Wołyniu. Jest to temat istotny dla polskiej dyplomacji i każdy Polak powinien być po stronie polskiej.
Jeżeli ktoś uważa, że mamy całkowicie przestać o tym mówić to jest onucą, albo ignorantem, nie ma na to żadnego innego wytłumaczenia.
#ukraina #wolyn
  • 31
@Yurakamisa: Wsystkie media o tym piszą. Radio, telewizja, internet. Dziesiątki portali lokalnych. Oficjele palą znicze, setki tysięcy zwykłych ludzi rozmawia na ten temat.

Jak na Westerplatte będzie kolejna rocznica II WŚ to też wszystkich nazwiesz 'hitlerarzem?, Serhijku?
@OskarDw: mnie ten temat nie rusza, ale nigdy nie byłem jakoś przywiązany do Polski. Ot tu kogoś zabili, tam zamordowali. Nie dotyczy mnie to w żadnym stopniu, nie wiem czemu miałbym traktować to ludobójstwo inaczej niż jakiekolwiek inne
@Keiosss: Jak cię to nie obchodzi to jest to normalne, mnie też nie obchodzi wiele rzeczy. Tutaj, na wykopie mamy osoby, które szykanują tych, których to obchodzi i każą im zapomnieć - to jest problem.

@Bioenergetyk Normalny temat o którym politycy muszą mówić, ekshumacje są ważne dla wielu Polaków.
@OskarDw:
- spamuj codziennie od wybuchu wojny Wołyniem
- dziw się, że Wołyń staje się memem
- brak rubelków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak mniej więcej wygląda sprawa Wołynia na wykopie.
@OskarDw Polacy Wołyniem zajmą się w swoim czasie, tak samo jak reparacjami za WW2, nie musicie się tak o nas martwić, parę lat i urośniemy tak że to my będziemy dyktować warunki, tymczasem zajmujemy się gruzowaniem r0ssji, dzięki naszym bracią z Ukrainy