Wpis z mikrobloga

Zawsze jest narzekanie na srawka i ja się z tym zgadzam, ale w sumie to co wy byście chcieli na szkolnej?
#kononowicz

Jaki rozwój szkolnej najlepszy?

  • Konon umiera i koniec uniwersum 53.0% (116)
  • Lateksy out, a na s17 nowy okuratny reporter 25.6% (56)
  • Srawek jest jaki jest, ale chociaż krzysiek żyje 1.4% (3)
  • Konon z nowym parobkiem sami zaczynają nagrywać 20.1% (44)

Oddanych głosów: 219

  • 14
@dzikiwonsz21: Szczerze to już chyba za późno, żeby tu coś konstruktywnie zmienić, więc najlepiej niech to się kończy. Konon ma za bardzo już nawalone w głowie od tego "pomagania", fizycznie też już coraz gorzej (tu akurat winny bardziej wiek i własne zaniedbania, mniej "opiekunowie"), a na horyzoncie nie widać ciekawych postaci pobocznych. Jakby nie było rudego, to by może coś ciekawego jeszcze czasem wjechało, ale pełnometrażowa Szkolna to już raczej serial
@Castel-Gandolfo: Pewnie jest cała masa innych rzeczy które mu podają, ale na filmach sie o tym nie mówi. Konon z ostatnich filmów wygląda jakby zaraz miał skonać, nie to zeby mi go było żal xD Ale ciekawe co oni zrobili, że w ciągu ostatnich 3 lat jego stan tak się pogorszył
@dzikiwonsz21: wyobraz sobie, że jesteś socjopata a twoi przyjaciele na każdym kroku wmawiają ci, że każdy chce cię zniszczyć tylko nie oni, każdy kto przyjdzie pod bramkę chce ci zrobić krzywdę, montują ci wszędzie kamery żeby mieć oko na złoczyńców czyhających na każdym kroku na ciebie. Przecież to zdrowy człowiek dostałby #!$%@? a co dopiero taki schizowiec jak Kononowicz.
@dzikiwonsz21: ja nie rozumiem ich. Jak coś się nie podoba to po co to oglądać albo o tym gadać? Zamiast olać temat nie wchodzic na tag i zapomniec.
To ćpają to gowno które nie smakuje jak major rozpuch a potem się wypierają. Pachnie dupą