Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kebsiczek: a to takie wszystko poprzewracane jest do zdjęcia jedynie, że taki ukazujesz na obrazie artystycznie świat zdemowlowany, przewrócony, bez ładu żadnego, brud i niechlujstwo wszechotaczające, i jest to artyzm, czy Ty po prostu tak lubisz w syfie i śmieciach spędzać czas? Bo to wystarczyłoby podnieść i ustawić w jednym miejscu, albo sobie worek na śmieci przynieść i do wora wrzucać te opakowania po tym co tam zeżresz albo wychlejesz, ewentualnie
  • Odpowiedz
  • 7
@Hissis: hahaha. Mega mocne. Nie wiem od czego zacząć, ani hak grubo się w to wgryzać. Ale w skrócie. W krótkich chwilach nie picia myje się dwa razy dziennie, żeby to co dwie godziny. A teraz mam obeltany kibel, wszędzie psuszki i wiesz co xzuje ja ten temat? Że mam to w #!$%@?. Jest duża szansa że zdechnę szybciej niż to zostanie posprzątane.
  • Odpowiedz
@Kebsiczek: a to dałbyś radę mi ten telewizor wysłać jeszcze dopóki żyjesz i kontaktujesz w miarę dobrze? Bo jak dla Ciebie i tak niepotrzebny już, to dlaczego ja miałbym nie skorzystać? No nie bądź taki pies ogrodnika mordo przecież, a dobry uczynek byś miał, bo jakby tam okazało się, że Bóg jakiś istnieje, to zawsze lepiej spojrzy odrobinę wtedy
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
Akurat telewizor to moj jedyny kontakt ze swiatwm zewnętrznym, sporadycznie wykop. Mogę Ci zapisać w testamencie, a gwarantuje że marskość to kwestia kilku miesięcy. Wytrzymasz tyle?
  • Odpowiedz
@Kebsiczek: a masz juz te marskość? Czy tylko pawiana świrujesz

miras a w ogóle to ty do pracy nie chodzisz? Normalny człowiek uczciwy pracuje o tej godzinie hehe
  • Odpowiedz
@LZBNZ Marskość od czterech żywców XD gość użala się nad sobą jak ostatnia #!$%@?, a nie widział chyba na oczy jak wygląda prawdziwy problem alkoholowy, który zagraża życiu.
  • Odpowiedz
@Kebsiczek na sama myśl ze ludzie potrafią żyć jak zwierzęta, opanowani przez nałóg to robi mi się niedobrze. Nie wiem jaki jest powód dla którego pijesz, ale nałóg to oznaka słabości. Jest zwykłym słabym robaczkiem, który woli mieć wymówki i chlać niż wziąć się w garść i ogarnąć coś z tym życiem.
  • Odpowiedz
@Jin: on już wysłany dla mnie został mordo, spóźniłeś się tym razem, może następne fanty jakieś uda Ci się zgarnąć
z fartem
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis:

To może lepiej bo już miałem dopisać, żeby dołożył stówę bo mieszkam na piętrze i nie uśmiecha mi się z takim klamotem za darmo dygać po schodach.
  • Odpowiedz