Wpis z mikrobloga

W sprawie słynnej już na wypoku debaty, którą skomentował sam prof. Szarpanki z Życiem, odkryłem dwa smaczki. Pierwszy, to przedstawiciel #konfederacja, który powiedział coś w rodzaju "mówimy dużo o kobietach, a dlaczego nikt nie mówi o mężczyznach". Duży plus za dostrzeżenie facetów - mimo, że po białorycersku i trochę po simpowsku. No ale cała konfa to simpy i beciaki. Mimo to, podkreślam raz jeszcze, duży plus dla nich. Mają mój głos. Poniżej fragment.

https://www.youtube.com/watch?v=i9A8mYcD8GM&t=5818s

Drugi moment, gdy prowadzący zadaje tej całej Róży (kto to w ogóle jest???) pytanie "od internautów z Wykopu" xddddddd

https://www.youtube.com/watch?v=i9A8mYcD8GM&t=3702s

Całość debaty jest bekowa. Ministerka plecie propagandę, Budka wali swoją propagandą, ten ekspert rynku pracy, chyba lewak z Krytyki Politycznej się wymądrza i zerka ukradkiem na dekolt Róży, Róża po polsku nie umie nic powiedzieć co chwila wtrąca angielskie słówka, facet ze związku pracodawców ledwo duka, a prowadzący we własnym świecie olewa wszystkich, robi mądre miny i podnieca się swoimi tekstami. Kwintesencja dzisiejszej polityki, beciakowania i hipergamii.

#ptg #przegryw #praca #hipergamia #p0lka
  • 6
  • Odpowiedz
Duży plus za dostrzeżenie facetów


@SzymonXes: nie ma gorszego przegrywa od faceta głosujące na konfederację. Nie ma. Banda mizoginów i inceli.

Drugi moment, gdy prowadzący zadaje tej całej Róży (kto to w ogóle jest???)


@SzymonXes: dla ciebie gnojku to jest Pani Róża, do wyguglania w sekundę. Z takim życiorysem i sukcesami zawodowymi jest dla ciebie nieosiągalnym symbolem sukcesu, możesz co najwyżej patrzeć w monitor i ją z dala podziwiać jak
  • Odpowiedz
  • 8
@Dimea: Ooooo witam moją ulubioną p0lkę trolicę #wscieklyrozowypasek xd Nawet nie wiesz jak śmieszna jest twoja wypowiedź.

Pani Róża

nie mogę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) xddd

W swoim feminizmie jesteś tak durna, że wyzywasz wszystkich od inceli i przegrywów, a sama co chwila dajesz argumenty z seksem w tle. Haha patrzcie jaki
  • Odpowiedz
@SzymonXes po prostu wszyscy robią wszystko żeby p0lkom było dobrze. Ten kraj to porażka. Szarpanki z rigczem. Konfederacja w miarę też chociaż nie moja bajka.

Róża


szararozadlaanonka
  • Odpowiedz