Wpis z mikrobloga

NIE OGARNIAM TEGO, CO SIĘ ZE MNA DZIEJE? CZEMU NON STOP JAKIS DYSKOMFORT NA CIELE, SWĘDZI, PODRAPIE TO WŁOSY DENERWUJĄ, POPRAWIE TO MIĘŚNIE NAPIĘTE SIĘ BARDZIEJ PRZYPOMINAJĄ, POTEM ZNOWU COS SWĘDZI, I CIĄGLE PĘTLA TYCH NATRĘCTW , BEZ PRZERWY DYSKOMFORT I MÓWIĘ CALY CZAS TE ZDANIE "CO SIE ZE MNĄ DZIEJE" DO SIEBIE I NIE WIEM AAAAA , MAM WRAŻENIE ZE MINĘŁO MIESIĄCE JUZ I TAK DŁUGO SIE MĘCZĘ, A TO TYLKO PARĘ DNI NIECAŁE , CO TEN KWAS MI ZROBIŁ Z BANIĄ TO JEST JAKIEŚ CHORE ILE TO BĘDZIE TRWAĆ??? NA SEKUNDĘ NIECH BĘDZIE DOBRZE CHOCIAŻ, ALE CIĄGLE COŚ JEST DYSKOMFORT INNE NATRĘCTWO I TAI CIĄGLE AAA
#narkotykizawszespoko #lsd #psychodeliki #sajko
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@daktylekN po prostu teraz to zauważasz. przestań się tym przejmować. po prostu obserwuj. tak naprawdę to te wszystkie włosy, mięśnie itp czujesz cały czas tylko twój mózg usuwa te doznania jako nieistotne. a teraz nie usuwa i dostrzega wszystko.
  • Odpowiedz
@nomysza6666:

Rozciąganie sie + swedzenie na LSD ehh klayka


Ja pierwszy raz o czymś takim słyszę, o rozciąganiu to jo, bo sam lubiłem się rozciągać po kwasie/gribach, ale swędzenie? Swędzi wszystko to raczej po opio niektórych xdd
  • Odpowiedz
@nomysza6666: mnie czasami swędzi też całe ciało miejscami bez powodu większego, na głowie, rękach i plecach głównie. Nie mam żadnego uczulenia czy choroby, o higienę dbam jak należy ale również jestem dosyć włochaty? To to może być od włosów? XD
  • Odpowiedz