Wpis z mikrobloga

#ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka
Damian dostając kolejną szansę od swojej konkubiny dostał po raz kolejny możliwość zamieszkania w wiosce plemienia Badajo. Budowa lepianek na morzu jest częstą praktyką na Filipinach ponieważ tego typu Skłotersów trudniej wyrzucić.
Nie mniej nie są też to miejsca na jakiś rajskich plażach poza miejskim zgiełkiem... A przeważnie są najbardziej zasyfione części miasta. Tam gdzie są ścieki, statki napędzane zdezelowanym dieslem.... Do tego wg relacji mojej narzeczonej plemie Badajo słynie wręcz z kiepskiej higieny,
Pewnie zastanawiacie się dlaczego ludzie kąpią się tam w morzu w ubraniach.
Miałem okazje w Mieście Davao kąpać się w morzu w pobliskim resorcie. Po wejściu do wody w bardzo krótkim czasie złapała mnie jakaś wysypka i cała skóra zaczęła nieprzyjemnie szczypać. Sądziłem, że Filipińczycy ponosząc ubrania w wodzie przewrażliwieni są na punkcie opalenizny,,,, A to po prostu woda w miastach jest bardzo skażona....
I mamy Damiana żyjącego tam we wiosce Badajo w całym tym syfie bo myślicie, że odchody, gdzie lądują? oczywiście w tej samej skarzonej wodzie..... Widać, że chłop dla kasy się tam męczy.....
Co najlepsze sami Filipińczycy zaczynają dostrzegać plemienne małżeństwo Damiana. Co dla samych Filipińczyków może być powodem do ogromnej niechęci do niego....
Pamiętajmy, że wśród Filipińczyków rozwodów nie ma... A jakiś białas bawi się w plemienne śluby na ich oczach. Lolo Damian niczym Alfons namawia młode naiwne Filipinki do stręczycielstwa....
Nie wróży to nic dobremu.
On chciałby być osobą prywatną. Będąc jednocześnie osobą publiczną.... Będąc przecież z instagramową gwiazdeczką która to każdą czynność zamieszcza w social mediach,
Towarzysz_Sobaka - #ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka
Damian dostając kolejną szan...
  • 22
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Towarzysz_Sobaka: wszystko prawda, zresztą pamiętam że jak nagrywał to plemię dawno temu już nie pamiętam czy w dokumencie czy gdzieś później w gniotach to sam to pokazywał, dziura w pomoście do kasztanienia oczywiście wszystko do wody, a potem obok złapali jakieś zwierzątka i nawet ich nie gotowali/smażyli tylko tak tam jedli od razu.
Ale za to każdy musi mieć dobrego smartfona:)
@elperson: Samo Davao City jest super. Zdecydowanie wolę Davao od Cebu... Ponieważ Davao boją się biali turyści. Damian będąc na Mindanao nie czuł się tam pewnie acz doecenia się te miejsce właśnie przez to , że nie jest tak zepsute przez podstarzałych dziadów z zachodu. Ale jak chcesz już się wykąpać w morzu uderzaj na sąsiednią wyspę Samal na którą płynie się jakieś 20 minut. Albo na wyspę Talikud na którą
Towarzysz_Sobaka - @elperson: Samo Davao City jest super. Zdecydowanie wolę Davao od ...
@Towarzysz_Sobaka: Swoją drogą oglądałem odcinki z Filipin #bezplanu jak siedzieli tam z rok podczas pandemii i jakoś aż tak źle to nie wyglądało, no ale on się z innym towarzystwem zadawał.
A Drążek to chyba całe życie lubi pływać w rynsztoku.
@elperson: Każda chociażby najmniejsza budka ze streetfoodem ma swój fanpage na facebooku. I jeśli nie znasz Davao i nie masz w pobliżu jakiegoś zaufanego lokalsa to właśnie warto sugerować się recenzjami. Jak gotujesz bo np chcesz uraczyć filipińczyków Polską kuchnią spokojnie można robić zakupy na bazarze bankeroohan
https://www.facebook.com/groups/969398780152118 mogę też tam polecić dania z garów
istnieje też wielki food court ze streetfoodem który również mogę polecić https://www.facebook.com/pages/Davao-Street-food-park-and-Bazaar/330193167430393
Koreański Grill Bufet 52
@Towarzysz_Sobaka: Zauważyłem, że od tego odcinka wróciła niezła cenzura w komentarzach na kanale UcieczkaDoRaju. Damian miał wrócić do udzielania się w komentarzach no i wrócił.... W poprzednim odcinku pół komentarzy naśmiewała się z niego, wyzywała od sutenerów itd. Teraz są głównie same pozytywne komentarze i trochę negatywnych, choć nie tak ostrych jak wcześniej.
@pelt: Kasuje i o dziwo również te komentarze pisane po angielsku. Być może świadczy to o tym, że próbując nagonić sobie na kanał młodych Filipińczyków nie chce żeby mieli okazję przeczytać co Polacy o nim myślą. Zadałem kilka pytań co ludzie sądzą o tym, że lolo Drazek określa w tytułach swoją "żonę" żebraczką i czy to jest normalne wg nich, że dorosły mężczyzna zadaje się głównie z nastolatkami zamiast szukać znajomych