Wpis z mikrobloga

#ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka
Damian dostając kolejną szansę od swojej konkubiny dostał po raz kolejny możliwość zamieszkania w wiosce plemienia Badajo. Budowa lepianek na morzu jest częstą praktyką na Filipinach ponieważ tego typu Skłotersów trudniej wyrzucić.
Nie mniej nie są też to miejsca na jakiś rajskich plażach poza miejskim zgiełkiem... A przeważnie są najbardziej zasyfione części miasta. Tam gdzie są ścieki, statki napędzane zdezelowanym dieslem.... Do tego wg relacji mojej narzeczonej plemie Badajo słynie wręcz z kiepskiej higieny,
Pewnie zastanawiacie się dlaczego ludzie kąpią się tam w morzu w ubraniach.
Miałem okazje w Mieście Davao kąpać się w morzu w pobliskim resorcie. Po wejściu do wody w bardzo krótkim czasie złapała mnie jakaś wysypka i cała skóra zaczęła nieprzyjemnie szczypać. Sądziłem, że Filipińczycy ponosząc ubrania w wodzie przewrażliwieni są na punkcie opalenizny,,,, A to po prostu woda w miastach jest bardzo skażona....
I mamy Damiana żyjącego tam we wiosce Badajo w całym tym syfie bo myślicie, że odchody, gdzie lądują? oczywiście w tej samej skarzonej wodzie..... Widać, że chłop dla kasy się tam męczy.....
Co najlepsze sami Filipińczycy zaczynają dostrzegać plemienne małżeństwo Damiana. Co dla samych Filipińczyków może być powodem do ogromnej niechęci do niego....
Pamiętajmy, że wśród Filipińczyków rozwodów nie ma... A jakiś białas bawi się w plemienne śluby na ich oczach. Lolo Damian niczym Alfons namawia młode naiwne Filipinki do stręczycielstwa....
Nie wróży to nic dobremu.
On chciałby być osobą prywatną. Będąc jednocześnie osobą publiczną.... Będąc przecież z instagramową gwiazdeczką która to każdą czynność zamieszcza w social mediach,
Towarzysz_Sobaka - #ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka
Damian dostając kolejną szan...
  • 22
@bezpravkano207: @pelt @roo-bin pod koniec lipca kupuje nowy komputer i mam zamiar popełnić kolejny materiał o Damianie. K U Damiana pod koniec materiału wyczuć można strach kiedy odnosił się do Filipinczykow krytykujący Damiana akcje. Film który popełniłem nietylko dotarł do Polaków ale też I do Filipińczyków którzy piszą mi wiadomości o Damianie.
Odezwała się,też do mnie Journey.
To, że do samych Filipinczykow dociera fakt iż jakiś białas bawi się w plemienne