Wpis z mikrobloga

@JPRW: jak ja nimi gardzę. Walczyć o prawdę i sprawiedliwość o ludobójstwie Wołyńskim z robieniem łachy radzieckim zbrodniarzom, to jak ratować dziecko spod kół auta tylko po to by je później gwałcić w piwnicy. Banda powalencow.
  • Odpowiedz
@mesjasz22: to czemu nie zależy tylko wybiórczo używa się tematu do bicia w oponenta? Czemu nie wspomnieli jegomoście ani razu o Katyniu, o Sybirakach, o stalinizmie, o powstaniach ani o katowniach UB? Temat jest wykorzystywany by grać na emocjach najgłupszych wyborów w temacie antyukraińskim i jak widać działa całkiem nieźle bo wyborcy jakoś nie zauważają pewnów na temat Rosji.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca tematy o których piszesz to ślepaki, bo strona winna przeprosiła. Wołyń to cierń i boli dziś także to, że nasze władze nie chcą albo nie potrafią prawidłowo tej sprawy zamknąć. Kolego, to byli nasi rodacy, Polacy. Bestialsko zamordowani. Kwestia pamięci o Nich to jest nasz psi obowiązek, jeśli tego nie potrafimy, co z nas za naród?
  • Odpowiedz
@mesjasz22: ej. To nie tak. Ja też uważam, że to problem. Uważam, że na Ukrainie jest od #!$%@? wyznawców bandery a cały ten kraj jest budowany na pamięci takich śmieci jak on. Nie zmienia to faktu, że karły pokroju Brauna czy Sykulskiego robią na tym politykę i są ruskimi podnóżkami. Za brak przeprosin i w ogóle żadnych ruchów w temacie nie mam pretensji do Ukraińców bo na ich miejscu pewnie robiłbym
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca wiesz, jakkolwiek zły by nie był nasz rząd, a wiemy, że nie jest najlepszy delikatnie mówiąc, to Ukraińcy byli sprawcami rzezi, więc ich państwo i władze są historycznie za to odpowiedzialni. Teraz braun i sykulski. Jak parę ostatnich lat miesięcy uczy, Konfederacja i tzw szury miały rację zasadniczo we wszystkim. 8 dawek szczepionki na obywatela, sztucznie wywołana inflacja, zadłużanie kraju, deale na produktach rolnych z Ukrainy . I wszystkie partię ogólnonarodowe
  • Odpowiedz
@mesjasz22 manipulacja polega właśnie na tym, że wkłada się odrobine nieprawdy w przekaz prawdziwy więc argumentacja, że mieli rację w jednym to muszą mieć rację w drugim leży. Wykorzystują bezczelnie temat do kręcenia kampanii wyborczej a oprócz tego nie ukrywają swoich wielkich sympatii do Rosji. Stąd moje wnioski, że nie zależy im ani na pamięci o poległych Polakach ani o prawdzie historycznej ponieważ to jest w zasadzie jedyny przez nich wałkowany temat.
  • Odpowiedz