Wpis z mikrobloga

Krótko i na temat w sprawie zesrania się onuc o Wołyń. Wy powinniście Ukraincom na kolanach dziękować że dzięki ich walce i poświeceniu nie zdychacie teraz gdzieś w okopach na naszej granicy walcząc z russkim najeźdzcą. Oczekiwanie przeprosin za sprawe sprzed 100lat gdzie Ukraincy mają teraz na głowie walkę za swoją i naszą wolnośč jest niepoważne. No ale ruble się muszą zgadzać więc grzejemy temat. #ukraina #wolyn #wojna
Pobierz L.....a - Krótko i na temat w sprawie zesrania się onuc o Wołyń. Wy powinniście Ukrai...
źródło: ukraina
  • 28
@Lutaklika: no już bez przesady, jestem całym sercem za Ukrami w tej wojnie, zresztą mam krewnych na Ukrainie, ale nie zmienia to faktu że moja babcia ze swoją rodziną musiała spieprzać stamtąd tylko dlatego że jej matka Ukrainka wyszła za Polaka (takie były uznawane za zdrajców). Widziała jak rozstrzaskują niemowlęciu głowę o framugę drzwi, jak obwiązują człowieka drutem kolczastym, oblewają beznyną i żywcem podpalają, widziała trupy pływające w rzece w której
@WOWMichal: To zajebiste przemyślenia mordo, z tymże takie fabryki i tak w Polsce powstaną z bardzo małym prawdopodobieństwem. Poza tym popatrz, Tajwan jest poważnie zagrożony od dłuższego czasu inwazją ze strony Chin i jakoś nie wycofują się w pośpiechu tam działający producenci elektroniki a mogliby np. spieprzyć do USA. Na Ukrainie też działają koncerny zagraniczne i nie wycofały się.
Wy powinniście Ukraincom na kolanach dziękować że dzięki ich walce i poświeceniu nie zdychacie teraz gdzieś w okopach na naszej granicy walcząc z russkim najeźdzcą.


@Lutaklika: ale przestan mi tu o ruska propagande rzucac.
Jakie okopy, jaka walka? Ruskie czolgi by podjezdzaly pod Los Angeles, zajmujac wszystko po drodze. I jedynym powodem ze to LA jeszcze stoi to ze jest mocno pod gorke jadac od waszyngtonu
@opalziel: poprawka - nie byłoby żadnych okopów tylko anihilacja rosyjskich instalacji wojskowych przez amerykańskie rakiety od Kaliningradu po Władywostok ( ͡° ͜ʖ ͡°) |

Atak na Polskę to już koniec możliwości prowadzenia przez Berlin czy Paryż drugiej dziwnej wojny bo z miejsca mamy wtedy kryzys strefy euro. Skoro dotowana przez zachód armia UA (która wcześniej była typowo postsowiecka w naturze) potrafi ich łoić to jak Rosja walczyłaby