Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak to o co chodzi? Rozumiem, że może Ci się nie podobać sytuacja nagłego przybycia kilkuset tysięcy Ukraińców, wśród nich zapewne jest spory margines społeczny, który będzie ciągnął socjal (pis tutaj mocno zawalił, ale gdzie oni zrobili coś dobrze?), ale wątpię, że osoby z autami za >200k są tu dla niego.

Polska ma problem z demografią, jest to niepodważalny fakt. Więc powinniśmy się cieszyć, że problem z siłą roboczą rozwiązał się niemal
@pogromca_krasnali chłopaki, Wy się tam gdzieś wyżej kłócicie u góry i Was ciężko ogarnąć co kto i jak. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. Pogadamy jutro ( ͡º ͜ʖ͡º)

@pytanie1 oczywiście że jest w eLPidżi, przecież to audi z bezpośrednim wtryskiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
P. S. Wiem, mało gazu bo jeszcze na jakieś około 150 km tylko.
@pogromca_krasnali troszkę więcej Panie zielonko, a i dolicz jeszcze ten wehikuł ze zdjęcia wyżej xD
W dodatku nie chciałem zaszpanować a okrzyknięto mnie, biedakiem, bezrobotnym, leniem itp. oraz żebym pokazał sma czym jeżdżę bo pewnie starym gruzem BMW.
W dodatku nie chciałem zaszpanować a okrzyknięto mnie, biedakiem, bezrobotnym, leniem itp. oraz żebym pokazał sma czym jeżdżę bo pewnie starym gruzem BMW.


@dzidek_nowak: I za wiele się nie pomylono - używka jak używka, czym się tu emocjonować?

troszkę więcej Panie zielonko, a i dolicz jeszcze ten wehikuł ze zdjęcia wyżej xD


@dzidek_nowak: A niech będzie i z górką 200k, no dupy nie urywa.