Wpis z mikrobloga

@Grzesiok @pogromca_krasnali @mrgcypher @general-lufa @general-lufa @zteekone @Serniczek_Szatana @skarpetyodyna @jankiel319 @trololo55 @Aquoss @KotBojowy @trololo55 @wiochmen80 @Grzesiok @pytanie1 @AnalnyRozbojnik @wojtuswww @NapoleonWybuchowiec @DominatorAlfa

Po pierwsze, sorry jak zawołałem niewłaściwą osobę bo chciałem zawołać tych którzy tam wyżej wyzywali mnie od biedaków, nierobów, jeżdżącego starym gruzem itp. Ale niestety ta aplikacja wykopu jest bardzo mało czytelna i ogóle otwarty wykop to było coś.

Po drugie nie robiłem tego nigdy ale jak już tak mi pociskacie i
dzideknowak - @Grzesiok   @pogromcakrasnali  @mrgcypher  @general-lufa  @general-lufa...
@dzidek_nowak: Myślałeś, że zabłysnąłeś, a tylko potwierdziłeś to o czym mówimy od początku. Dalej jednak tego nie ogarniasz.

Jesteś śmiesznym i zakompleksionym biedakiem, którego nie stać na auto za 200k więc pluje na Ukraińców którzy takie mają.
Spodziewałem się, że jeździsz jakąś nóweczką, którą nas zaskoczysz, a tu bieda. Twoje kompleksy spowodowały, że musiałeś kupić auto na jakie cie nie stać w normalnym stanie - bite C7 sprowadzone z USA.

PS.
@mroznykasztan dzięki, teraz też jestem ale po prostu czasy się zmieniają i staram się pokazywać wykopkom, że są hipokrytami ale w dość chamskie sposób mi wychodzi bo sami tacy są...

@Grzesiok hahaha... Przebieg zobacz choć. Dziś już nie będziesz spał spokojnie. Niedziela wieczór i humor popsuty? xD
@dzidek_nowak nie oszukujmy się, jakby obywatele Polski czy innego kraju byliby w podobnej sytuacji do Ukraińców tj. wojna, to sami jakby mieli taką możliwość uciekliby do najbliższego kraju.

Wiadomo, że najbogatsi i Ci blisko granicy mają najłatwiej z tym, więc uciekli w pore. Sam byś tak nie zrobił? Nie chciałbyś ratować rodziny i siebie?
@dzidek_nowak: Ej typie, ale ja mam w dupie czym jeździsz, może być nawet nowe Ferrari. Jak jesteś zadowolony to dobrze dla ciebie, propsuje.
Bardziej chodzi mi o twoja debilna logikę, że jak ktoś jest uchodźcą, to nie może mieć spoko auta.
Po pierwsze, jak ruscy zobaczą nowego merca to powiedzą, a to spoko, nie gwałcimy rodziny, a typa nie obwiesimy na ganku?
Po drugie, jak ci się wydaje, w tym wąskim