Wpis z mikrobloga

@krykoz: dodatkowe opłaty to pewnie jakieś cło czy inny #!$%@?, a kupujesz konsole NTSC więc pewnie jakieś gówno to zmiany obrazu się jeszcze ci przyda ale tego nie jestem pewien. Ogólnie tego typu sprzęt/gry są zazwyczaj tańsze niż odpowiedniki PAL.
  • Odpowiedz
@krykoz: to jest super famicom - będzie ci odtwarzał tylko japońskie kartridże. No i bierz pod uwagę przesyłkę z japonii, podatek dla pośrednika oraz VAT. Ostatecznie wyjdzie cię tylko trochę taniej niż w Polsce. W Polsce SNES-a da się za 300 zł ogarnąć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kryspin013 Wiem, rozumiem, że japońska konsola i japońskie gry, nie miałem na myśli tutaj wersja PAL, ale właśnie japońska + te gry by wyszło u nas tyle. SNES mam w rodzinnym domu*, bardziej teoretycznie mnie zastanawiało jak to wyjdzie, ale skoro się reklamują to musi się opłacać bardziej niż kupić od resellera w Polsce, który też musi zarobić.

* wymienili szafkę na inną, konsolę trzymałem zawsze do góry nogami, bo te
krykoz - @Kryspin013 Wiem, rozumiem, że japońska konsola i japońskie gry, nie miałem ...

źródło: temp_file744681896631973145

Pobierz
  • Odpowiedz
@krykoz: w Japonii te gruzy są jeszcze jako tako nienajdroższe na aukcjach. Ale nie ma co się tak zasadzać na tę stówkę, bo pewno byś musiał skorzystać z serwisu proxy, który ci to wyśle, no i poczta pewnie dosra z VATem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Michalski06 Czyli to nadal mniej niż 500 (zaznaczam, że nie porównuję do europejskiej konsoli, a właśnie japońskiej). To jakby to było te 100, plus VAT, dla sklepu kasa, wysyłka, to by wyszło mniej niż 200 zł.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@programista3k Stany? Jeśli funkcjonalnie wszystko działa jak trzeba, a z wyglądu brzydki kolor (co można poprawić i będzie jak nowy), ale jednak nigdzie nie połamany ani nic. Wiem, ze wersja europejska jest droższa, ale tu mi chodziło, że są 100 zł japońska konsola + 4 pady + (bezużyteczny u nas) zasilacz + 2 gry w pudełkach, a w Polsce na allegro widziałem licytację jak poszło za 350 zł japońska konsola +
  • Odpowiedz