Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@selflessness: to może być wyjątek bo Pani pisze, że jest medykiem w służbie (opisała to po zaproszeniu na front przez innego z użytkowników i kazała mu się gonić) i powiedziała, że u niej takie coś by nie przeszło.

Z drugiej strony tam więcej ludzi pisze, że przechodzili taki "masaż nerek" w wojsku xd
hmmm oprócz generała- debila mamy też kaprali debili xDD


@selflessness: Nie ograniczaj się do kaprali, niżej jest tylko gorzej. Ukraiński kapral przynajmniej wie, jak zrobić X jako podpis. Szeregowy nie wie czym jest długopis xD.
i tak mądrzejsi niż taki Wania z Muchosrańska, który nawet nie wie do czego służy kibel.


@huudyy: Obrażasz takim porównaniem ukraińskich żołnierzy. Bo skoro Wania który nie zna kibla jest dla Ukraińskich żołnierzy takim wyzwaniem to źle to o nich świadczy. To nie Wania z Mucosrańska ma do odbicia prawie 20% własnego terytorium xD.
@Koniasz: welp, wcześniej świat miał to w dupie, więc ukry nie miały jak się bronić z państwem kilkunastokrotnie większym. Na szczęście sleepy Joe ogarnął, że z ruskim bydłem trzeba jechać krótko i zaraz z tych 20 procent będzie 0. Już się cieszysz na pewno na dostawy amunicji kasetowej dla Ukrainy, prawda?
Już się cieszysz na pewno na dostawy amunicji kasetowej dla Ukrainy, prawda?


@huudyy: Mam to w dupie xD. Ukraina używała w tej wojnie setek tysięcy pocisków kasetowych a teraz dostanie ich garstkę tylko do haubic 155mm. Nie zmieni to wiele, bo jest to przywrócenie małego procenta ich wcześniejszych zdolności. Ale wykopki o pamięci złotej rybki już zaczęły pisać o GAMECHANGERZE xD. Ja tam spokojnie czekam na ten "pogrom" ruskich dzięki amunicji
Ja tam spokojnie czekam na ten "pogrom" ruskich dzięki amunicji kasetowej xD.


@Koniasz: to jest tylko kolejny kamyczen na podwórko ziomeczku. To nie tak, że ruskie nagle zwiększą swoje moce przerobowe przy produkcji amunicji XD a zachód tylko się rozkręca. Do tej pory Ukry nie dostały jeszcze kompletu samolotów, tak samo Bradleye czy Abramsy jeszcze nie wjechały wszystkie. Ukraina może się wykrwawia na dłuższą metę, ale ruskie i ich gospodarka są
To nie tak, że ruskie nagle zwiększą swoje moce przerobowe przy produkcji amunicji XD


@huudyy: Wcale nie xD. A to że ich produkcja amunicji artyleryjskiej jest większa niż produkcja UE+USA to mały szczegół.

Do tej pory Ukry nie dostały jeszcze kompletu samolotów


@huudyy: No wiem. Życie Ukraińca nic nie znaczy dla zachodu. Dlatego tyle zwlekają.

Ukraina może się wykrwawia na dłuższą metę, ale ruskie i ich gospodarka są za to
Rosja zamiast 15 pocisków manewrujących i balistycznych miesięcznie produkuje ich już ok 100


@Koniasz: jakieś źródło danych?

No wiem. Życie Ukraińca nic nie znaczy dla zachodu. Dlatego tyle zwlekają.


@Koniasz: welp, im bardziej ruskie stracą, tym więcej zachód zyska. To nie jest trudna matematyka.

Szkoda, tylko że Ukraina po wojnie przestanie istnieć.


@Koniasz: powstanie nowe wielkie państwo Ukrainy z państwem wasalskim Moskali?

Co do tej gospodarki to Rosja miała