Wpis z mikrobloga

Chciałem zobaczyć jak wyglada sobota wieczorem w dużym mieście, więc wybrałem się dziś na krótki spacer do miasta wojewódzkiego, byłem tam ok. 21-22. Było to dla mnie dość duże wydarzenie bo bardzo rzadko w swoim życiu byłem poza domem po godzinie 20, dla bezpieczeństwa wziąłem ze sobą gaz.

W zasadzie zobaczyłem to czego się spodziewałem - dużo radosnych ludzi w restauracjach lub na mieście i masa seksownie ubranych Julek szykujących się na kluby.

Jakiś czas temu widziałem na wykopie post ze w miastach wojewódzkich widać dużo polek z obcokrajowcami - mi też udało się to zauważyć, jak np. polka leżała na ławeczce na ramieniu jakiegoś hindusa. Szczerze to mnie to aż tak bardzo nie ruszyło, z kobieta która wybiera sobie takiego faceta musi być coś nie tak lub ma jakieś kompleksy na tle narodowościowym, takiej kobiety i tak bym nie chciał i bym wolał zostać w piwnicy.

Widziałem też całująca się na przystanku parę, kto wie, może później laska publicznie opędzlowała kartofla, po akcji na Openerze widzę, że według norników to normalne.

Plusem bycia przegrywem w powiatowym jest to, że nie widać takich rzeczy - o tej godzinie moje miasto jest wymarłe, pod tym względem łatwiej jest być tutaj przegrywem bo nie widać tego co w wojewódzkim, gdybym nim był w wojewódzkim to bym się chyba zamęczył psychicznie codziennie widząc tych ludzi.

#przegryw
  • 1