Wpis z mikrobloga

@Rodriquez88: Dziwi mnie jak niektórzy, u mnie w pracy, wkładają jedną torebkę herbaty do termosa litrowego i po kilku sekundach wyciągają. Ich napar ma jasny kolor i żadnego smaku.
  • Odpowiedz
@deyna: Przeważnie do tego samego dzbana wrzucałem 3-4 torebek Earl Greya, ostanio kupiłem z Teekane i lipa totalna. Teraz powiedziałem że zaopatrze się w konkretną herbatę i spróbuje:) . Od zawsze lubowałem w mocnych gorzkich herbatach :)
  • Odpowiedz
@Rodriquez88: Pamiętam, że jak byłem w przedszkolu to był u mnie w domu taki. Nie wiem co się z nim stało. Kultura picia mocnych herbat występuje też w zakładach karnych.
  • Odpowiedz
@inz_Bartosz: Przepraszam, ostatnio przez czytanie tych postów w necie moja gramatyka sukcesywanie się pogarsza...

Coraz częściej popełniam błędy jak typowy (dyslektyk czyli analfabeta). Idzie to jakoś odwrócić lub uchronić się przed tym ?
  • Odpowiedz
@deyna: Jedyne książki które obecnie czytam to Programowanie Javy i Programowanie SQL. Mało tam grammatyki będę musiał się rozszerzyć na jakieś książki o Czarnobylu :) (Dobra zajawka)
  • Odpowiedz