Wpis z mikrobloga

#telefony #orange #play #plus #plush #heyah #virginmobile #tmobile #mobilevikings

Która sieć, żeby mieć jako drugi/trzeci numer do odbioru kodów rejestracyjnych na stronach?

- Żeby było jak najtaniej.
- Żeby była długa ważność konta.
- Żeby jak najmniej trzeba było się tym zajmować (np. tylko raz na rok coś zrobić).

Przy okazji, macie jakiś pomysł, żeby używać tak kilku kart SIM? Czy najłatwiej stary telefon i przekładać karty?
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Leotard00: nju mobile, to jest fajne, że za 5 zł masz ważne konto bez limitu. Ale co 6 miesięcy trzeba wysłać sms "TAK". Trochę uciążliwe, że trzeba częściej niż raz na rok pamiętać.

@jednorazowka: a2 mobile, niby mają ten rok ważności konta po doładowaniu. Niby mają tak napisane na stronie. Ale jaka minimalna wartość doładowania? Nie mogę nigdzie tego w żadnym regulaminie znaleźć. W ogóle w żadnym regulaminie nie ma
  • Odpowiedz
Zastanawiałam się jeszcze nad:

- Virgin Mobile.

- Fakt Mobile.

Wygląda chyba, że doładowujesz za 5 zł i masz na rok.


@mk321: Dokładnie tak i właściwie poza tymi dwoma nie ma większego wyboru. Ja polecam Fakt Mobile gdzie sam trzymam numery i na taki numer i na inne jak chcesz przechowywać bo to taryfa Play i w każdej chwili możesz kodem przejść do dowolnej innej taryfy w Play na takich numerach.
  • Odpowiedz
Ale jaka minimalna wartość doładowania


@mk321: Pięć złotych.

Kiedyś w ogóle mieli 2 lata i zmniejszyli na 1 rok.


Nigdy nie mieli dwóch lat ważności.

Jak taki mądry jesteś i wszystko wiesz, to po co wątki zakladasz?
  • Odpowiedz
@mk321: PlayOdNowa, raz na rok doładowujesz i spokój. Wprawdzie Play obciąża 5 zł za brak aktywności, ale jeżeli saldo wynosi 0 zł, to nie odejmuje, bo nie ma z czego. Wyjątek raz na rok za 5 zł doładować (czyli w 12 miesiącu).
  • Odpowiedz