Wpis z mikrobloga

@inverted08: Ja z kolei oglądam jego filmy od czasu do czasu i fakt to co teraz gada po "trzeźwemu" mozna posłuchać jednak z całą pewnością nie mozna zapomnieć tego co robił w przeszłości i w dalszym ciągu nie oczyścił się z choćby dowodami a nieznęcaniu się nad matką a sam mówił ze pokarze dowody no i co bardziej ciekawe nie wiemy co go łączy lub łączyło ze Sradkiem
  • Odpowiedz
@RichPiana: W filmie po śmierci majora dobrze gadał i mogł na tym zakończyć,kolejne filmy faktycznie ciezko się słuchało bo takie gadanie o niczym i faktycznie powtarzanie po 20 razy staje się nudne,wyczuł kase to i nagrywa ile wlezie i jestem jak najbardziej za tym zeby przypominać ludziom jaki Mexyk jest naprawdę bo teraz duzo nowych ludzi doszło i mogą o tym nie wiedzieć
  • Odpowiedz
@inverted08: dlaczego można lubić osobę która znęcała się nad własną matką, notorycznie kłamie, kradnie, ma #!$%@? w swoich widzów (patrz sytuacja z GoPro), i ma #!$%@? w uczciwą pracę
Nie wiem #!$%@?, nie wiem jak od was pieniądze wziąć
Lubić to można go było jak nie udawał jakiegoś magicznie nawróconego przez Boga, nie nosił okularów i koszul po śp. Albercie i walił żubry o 5 rano pod zodiakiem w międzyczasie cisnął
  • Odpowiedz