Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: straszna dyskryminacja z powodu nosa, znalazłaś aż dwa komentarze na ten temat xD Gość jest kondonem nie dlatego, że ma wielki nos tylko dlatego, że jest sprzedajną pisowską kanalią.
  • Odpowiedz
  • 1
@BackInBlack tam komentują, że mu nos wyje#@$o od kłamania, a ktoś inny napisał, że wygląda jak przygłup.

jak ktoś ma wielki nos to ma też duże inne części ciała


Tylko cycki
  • Odpowiedz
@WielkiNos: akurat tutaj to sie potwierdziło, bo typek jest obwoźnym pisowskim klakierem. Ale ogolnie to się zgodzę - wyśmiewanie się z czyjegoś wyglądu raczej nie świadczy dobrze o człowieku.
  • Odpowiedz
  • 1
straszna dyskryminacja z powodu nosa, znalazłaś aż dwa komentarze na ten temat xD Gość jest kondonem nie dlatego, że ma wielki nos tylko dlatego, że jest sprzedajną pisowską kanalią.


@Bodzias1844 Było więcej, ale się nie zmieściło. Owszem może i postąpił nieuczciwie, ale nos stał się tu narzędziem poniżenia. Czy zasłużenie jest mniej istotne.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja wychodzę z założenia, że w kwestii aparycji robić bekę można tylko z tego na co ktoś ma wypływ (czystość/higiena osobista, niechlujny wygląd, ulanie itp), a z tych na które nie mamy wpływu (wzrost, cycki, tyłek, rysy twarzy) nie
  • Odpowiedz
@WielkiNos: loteria, potem nos zapadnięty jak u Jacksona, niby cycki zmodelować też, a już się spotkałem z taką co po korekcji miała prawie "martwy" jeden sutek, szkoda ryzykować, chyba że jest się 1/10 jak ja, ale u mnie chirurg polecił przeszczep całej twarzy (taniej wychodzi niż wszystkiego osobno)
  • Odpowiedz
bo ja na PiS nie głosowałam.


@WielkiNos: Skąd wiesz co wtedy robił twój nos? Może był brudny i nie zauważyłaś i przez przypadek postawiłaś nim znaczek w kratce PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz