Wpis z mikrobloga

Od 5 tygodni jestem w delegacji, gdzie mam tyle pracy, że wcześnie rano jem tylko śniadanie, a potem późnym wieczorem kolację, bo przy takim natłoku pracy nawet nie myślę o obiedzie. W tym momencie schudłem już do 72 kg, co przy wzroście 181 cm daje mi BMI na poziomie 22, czyli prawie idealnie. Piwny kałdun zniknął, ochota na słodkie napoje jakoś też jakoś mniejsza, jeszcze tylko oduczyć się sypać cukier do kawy i herbaty i będzie dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #dieta #pracbaza
  • 4
  • Odpowiedz
@Viarus_: ja nie wiem jak wy to robicie, ja przy wzroście 180cm gdy i wadze 70-75kg czuje się i wyglądam jak wieszak. Niby BMI idealne a widać mi wszystkie żebra a rączki jak suche patyki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Havun no i dla mnie jest idealnie. W poprzedniej pracy, z której odszedłem prawie 3 lata temu. ze względu na łatwy dostęp do jedzenia dobiłem do 90 kg. Potem udało mi się stopniowo schodzić z wagą ale maksymalnie do 79-78 kg. Teraz ważę jak wspomniałem 72 kg i czuję się idealnie i lekko. Obawiam się tylko, że będę potrzebować nowych ciuchów, bo obecne ledwo się na mnie trzymają ( ͡° ͜
  • Odpowiedz