Wpis z mikrobloga

Podam wam "losowy" najnowszy zapisany sen. Co mój mózg senny potrafi wygenerować :D

Hipcio-krętek | 4-5 grudnia 2021
na naszym polu pojawił się wielki, kilkumetrowy hipopotam.
wokół niego zgromadziły się tłumy ludzi, ale wyglądali raczej na mieszkańców Afryki.
hipek w pewnym momencie poczuł się zagrożony, i zaczął szarżować w najcieńszą warstwę tłumu, masakrując ileś osób, i zatrzymując się.
ludzie z tego miejsca, podbiegli do niego, kopiąc i bijąc hipcia po bokach, próbując ratować ludzi z pod niego i mszcząc się za tych zmasakrowanych ludzi.
hipcio wykonał niespodziewany atak - zaczął się turlać na boki, bardzo szybko, prędkość kręcącego się aligatora w wodzie, który wyrywa kawałek ciała ofiary... tylko hipcio się turlał takim tempem, masakrują masę ludzi, która stała z jego boku, zaczynając od ludzi go atakujących. hipcio poczuł krew, i zaczął ustawiać się bokiem do kolejnych warstw i grup tłumu, i walcował ich, zanim jeszcze zdążyli uciec, szczególnie udawało mu się trafiać na zdezorientowane dzieci, które miały trud uciec poprzez wyścielone trupami i dogorywającymi, połamanymi ludźmi pole.
w końcu, na polu pozostało niewiele ludzi. pojawiła się jakaś starsza kobieta, która mówiła że to jej pole i przez głupi tłum hipcio zmasakrował jej pole buraków. nie była podobna do mojej mamy. ja wziąłem do ręki jednego buraka, był średniej wielkości. Chciałem rzucić burakiem w tę kobietę.
ja stałem z boku tłumu i hipcio mi nie zagrażał. we śnie byłem w stanie nawet lewitować, i podkurczałem nogi, żeby hipcio mi ich nie przetrącił podczas turlania się.

#sen #sny #cotycpiesz #hipopotamy #afryka #natura #historie #heheszki #zwierzeta
look997 - Podam wam "losowy" najnowszy zapisany sen. Co mój mózg senny potrafi wygene...

źródło: plakaty-hipopotam-hipopotam-amphibius-republika-poludniowej-afryki

Pobierz
  • Odpowiedz