Wpis z mikrobloga

@kimunyest95: ja sobie wracam co jakiś czas i robię wzywania na Steam - choć niektóre są, hm... chyba nie do przeskoczenia - nazwijmy to grzecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem, mam 35 lat i takie dawkowanie co jakiś czas daje radę i bardzo przyjemnie mi się jeździ na padzie :)
@bolsonn: sam engine gry to stary śmietnik, który ledwo zipie. No, ale nic lepszego nie ma, więc... ¯\(ツ)/¯

Kiedyś ETS2 działał mi na lapku z dwurdzeniowym i7 i gf750m - wiadomo, jako tako. Później na PC przy RTX2060 i Ryzenie5 hulało na wszystkich ustawieniach na maksa i analogicznie działa na lapku, który zastąpił pc - i7 z rtx3060.

Czy trzeba mieć kombajn do grania? Nie sądzę. Ale wypada mieć coś mocniejszego,
@bolsonn: powiem Ci ze nie obserwuje, gram na 2560x1440, wszystko na maksa - gra trzyma takie 100-110 - w deszczu trochę spada, jak rownież w odnowionych miastach typu Wiedeń - ale tak samo z siebie - nie zaobserwowałem :)
@estenten: no wlasnie te miałem m. in. na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam na chwile obecna jakies 63/82 , ale dzielnie walcze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na mape 100% jakby wylaczyć DLC i robić na tej podstawowej? Powinno być prościej :)