Wpis z mikrobloga

@artem17 musiałbyś wyszukać go na zwykłym allegro i to pod warunkiem że tam sprzedawał. A tak to na lokalnie jak się nic nie zmieniło to nie ma.

Ale zawsze jest allegro protect, aczkolwiek nie musiałem korzystać to się nie wypowiem jak działa.
musiałbyś wyszukać go na zwykłym allegro i to pod warunkiem że tam sprzedawał.


@Kakaladze: Nom tam jest czysto.

Ale poebane to bo jak typek ma np. 100 dysków wystawionych sprzedał np. 60 to chciałbym wiedzieć jakie są opinie osób co kupiły już wczesniej a tak totalny bezsens, gorzej niż rakowy olx
@artem17 W zasadzie na olx te opinie też są gówno warte bo można je łatwo nabić, nie masz wglądu w komentarz bo ma tylko sprzedawca. No i też łatwo można komuś dać negatywy, bo by opinie wystawić wystarczy chyba tylko napisać wiadomość.

Z kolei podobno program ochrony allegro działa lepiej, bo ten z olx to podobno mega do dupy jest.

Ja w każdym razie mam dobre doświadczenia w obu miejscach, ale na
@allegro_pl: Ogólnie allegro lokalnie to rak w czystej postaci. Ktoś sprzedaje czego dużo np. ma dyski / zasilacze / jakieś inne losowe częsci... np,. ma 200 sztuk, sprzeda 150 dla 150 osób to skąd moge wiedzieć, że ktoś kto kupił się nie naciął lub że to wgl. jest zgodne z opisem... to jest magia.
Bardzo dziwne, że nikt z zarządu kto wymyślił allegro lokalnie, dlaczego nie wpadł na pomysł zrobić klona