Wpis z mikrobloga

@Smarek37:

Wiesz czyje to konto? A raczej kogo reprezentuje? Otóż pewnego prorosyjskiego pachoła, któremu zdjąłem kanał na YouTube (z pomocą Mireczków rzecz jasna) z 200 tys. subskrypcji ;))

Chłop mówi, że robi swój ruch polityczny. Na wykopie ich konto ma 100% aktywności... 100%... LITERALNIE 100% aktywności na tagu Ukraina i wojna...

Nie wiem. Jestem za wolnością słowa, ale... czy moderacja powinna tolerować coś takiego? Przecież to się w głowie nie mieści.
@Smarek37:
Niczego nie potrafią sami wymyślić, stać ich jedynie na nieudolne małpowanie xD

Memy, pasty, wpisy - wszystko pozrzynane od innych.

Jeden(jedna?) nie czai totalnie ikonicznych zdjęć z napasci Niemiec na Polskę, czy z napasci r0sji na ukrainę, i cytuję

wrzuca jakieś randomowe zdjęcia bez podpisu ani innej informacji o jego pochodzeniu. Jedno lub dwa zauważyłam które nawet nie są z Ukrainy.


xD

https://wykop.pl/wpis/71963553/kierowca-ufo-fajnopolak-ukrofil-co-spamuje-dzis-ta
@Thorrand: wiesz to jest tak żałosne, że aż śmieszne. Ja to nawet się cieszę, że oni w taki sposób się tu oznaczają. To tylko przekonuje normalnych ludzi jak tępa jest ta propaganda. Dlaczego jedna kura zniosła tak samo jajko jak druga. Na pewno musiała to podpatrzeć.