Wpis z mikrobloga

#przegryw #pracbaza #callcenter #praca

Za tydzień zaczynam pracę w call center na wychodzącej, mam wciskać nowe produkty i przedłużać umowy obecnym klientom, życzcie mi powodzenia, nigdy wcześniej nie robiłem w takim miejscu a musiałem się złapać na szybko czegoś dla paru groszy przejściowo ()

Czego mogę się spodziewać?
  • 15
  • Odpowiedz
@artur-hemingway masz plusa na podtrzymanie. Lepsza produkcja na 3 zmiany. Spodziewać sie możesz ciągle podnoszonej poprzeczki na wyniki. Aneta daje rade a ty nie dasz? Pomijając fakt, że Aneta nie pracuje od ośmiu lat.
  • Odpowiedz
@Szumrzeczny: Ja tu chwilowo, mam załatwioną posadę technika jakości, czekam tylko aż jedna dziewczyna przejdzie na macierzyński, więc zaczepiam się tutaj na miesiąc, mam nadzieje, że nie jest tak źle jak napisałeś, bo przy 3 latach doświadczenia zawodowego wytrzymałem tylko miesiąc pracując na 3 zmiany, nigdy się tak tragicznie nie czułem XD
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake:

spodziewać sie możesz ciągle podnoszonej poprzeczki na wyniki. Aneta daje rade a ty nie dasz?


A jak ma się #!$%@? w te coachingowe gadanie, że jestem najlepszy i na pewno dam rade osiągnąć super świetny wynik, tylko musze chciec i tryhardować dalej, bo koledzy z biurka obok dają radę, więc mi też się uda jak uwierzę? Bo już wyczułem ten korpo coachowy vibe na samej rozmowie, a takie konkurowanie na
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: cały czas jesteś monitorowany ile czasu rozmawiasz z klientem i oczywiście nagrywany w wersji hard kontrolnie przesłuchiwane są twoje rozmowy czy wypełniasz założenia i targety w rozmowach. Jak masz słabe wyniki w ilości umów to zaczyna się rozliczanie twojego czasu i wyników. Nie twierdzę, że tak jest wszędzie ale bardzo często tak niestety bywa.
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: ja pracowałem rok na produkcji, teraz pol roku na wychodzącej w Call center i jest super, liderzy się czepiają to fakt ale jak nie masz wyniku, ale jak masz gadane to bez problemu wynik robisz. Mi dobrze idzie nikt się nie czepia, dostałem kompa do domu pracuje zdalnie, zdążą się grać w ligę legend zarabiam przy 160h 5.5-6.5 k sprzedajac telefony, a na produkcji #!$%@?łem za 3.5k.
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: jesli idziesz tylko na miesiac to co cie obchodzi ze lider bedzie stal z batem, jesli nie bedziesz się jakos bardzo #!$%@? to do konca okresu probnego i tak cie zostawia. Jesli masz ciągłość zatrudnienia i cie beda #!$%@? to l4 z neta i #!$%@?
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: szykuj sie ze nie rozmowy z klientami beda najgorszym stresem, ale ciagle rozmowy z koordynatorem na temat tego cze nie sprzedales tego czego nie powiedziales o tym masz ucieta premie to jedt sto razy gorsze od gadania z klientami xd dobrze ze mam to pieklo za soba
  • Odpowiedz