Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy #cloutmma #primemma

Wszedłem na CLOWN MMA poczytać komentarze pod postem ogłaszającym walkę szona Tosi i jest oczywiście mocny spam mocnego hejtu na Tosię XD W sumie to na nic, bo federacja nawet nie odczyta tych komentarzy, ludzie jeśli by chcieli w jakikolwiek sposób to zbojkotować, to uderzyli by tym hejtem w Lexy i Pszko za zakontraktowanie jej. Tylko wtedy mogłoby to przynieść im jakiś skutek i efekt. Spamują tam hejt na szona daremnie, bo i tak nikt nie przeczyta tych komentarzy oprócz "widzuf" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@notakk: ale siedzisz tu piszesz do mnie 4 m posta produkujesz się , Jacek o czym my rozmawiamy interesuje cię to , No przestań czytasz moje posty i z tagu , No kurczę poświęcasz swoj czas żeby odpisać mi w tym syfie :)
@Thechudy: Bo deklu co ty myślisz, że ludzie nie mają co robić tylko odświeżają co 5 sekund wykop żeby odczytać twoje wypociny? hahaha wytrzeźwiej opie i spier**laj XD ty to pewnie ten cały @noos (z multikonta) który płakał tu o szona Nikole 24h na dobę i w obronie jej dawał się jechać całemu tagowi aż tak, że konto usunął XD A teraz fak ju, kończę tę jałową dyskusję z tobą