Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #tiktok
Nie wiem, czy to kwestia bańki, ale lurkuję od jakiegoś czasu tiktok i jedyna aktywność kacapska jaką tam widze to jest działalność prowojenna (poza jednym kanałem, który pokazuje lajwy, jak pięknie żyje się w Soczi). Kto tam nadaje?
1. prawdziwi żołnierze frontowcy, chwalący się zabijaniem ukronazistów
2. kolesie przebrani za żołnierzy chwalący się zabijaniem ukronazistów (koleś zawsze ubrany w ten sam czyściutki mundur polowy z czyściutkim szpejem zawsze w tej samej piwnicy)
3.dorośli ludzie najeżdżający na ukronazistów / chwalący putina
4. Dorośli ludzie, szczególnie kobiety drące ryja na łączonych lajwach o ukronazistach i usprawiedliwiające wojnę rzekomym ludobójstwem w Donbasie
5. rozmowy propagandowe na tle zdjęcia z napisem: Dlaczego Zeleński zatopił rosyjski Chersoń (XD), czy na tle mapy, gdzie obwody Chersoński, Zaporoski, Ługański, Doniecki i Krym są w granicach rosjii.

Na dokładkę polskojęzyczne prorostyjskie trolownie typu "polski batman"

Nie widziałem ANI JEDNEGO rosyjskiego nadawcy potępiającego wojnę.
To wojna putina, a nie rosjan XDD
  • 3
@dominowiak: Po prostu kacapy (brzydzę się słowa na "r") tacy już są. Kto miał z nimi do czynienia to wie, że ich życie kręci się wokół mitu "wojny ojczyźnianej" i oddawania hołdu armii czerwonej, a teraz także wojny na Ukrainie. W dodatku ponieważ są kolosalnie zamknięci, egoistyczni i wierzą we własną "potęgę" (to jest dla nich najważniejsze, żeby się ich bali) mają syndrom wyparcia i wymyślają różne głupoty mające usprawiedliwić ich