Wpis z mikrobloga

@kulass: A to nie tak, ze wszystkie pomysły PiS to żeby tylko swoi przy korycie zarabiali krocie i rozdanie pieniędzy patologii żeby się utrzymać przy tym korycie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam wrażenie, że każdy uczciwie pracujący jest antyPiS bo to po prostu banda złodzieji i jedynie rozpieprzają gospodarkę.
: A to nie tak, ze wszystkie pomysły PiS to żeby tylko swoi przy korycie zarabiali krocie i rozdanie pieniędzy patologii żeby się utrzymać przy tym korycie?


@Dorth: A nie jest tak, że ci co zostali oderwani od koryta najgłośniej teraz płaczą?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kulass: Proszę Cię.... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgadnij ktora partia zniosła jakiekolwiek wymagania dla swoich żeby te niewykształcone, świnie oderwane od pluga powsadzać do Panstwowych spółek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lekka aferka wlasnie w PKO BP się zrobila jak 150 Warchołów trzeba gdzieś przed wyborami upchnąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę Cię.... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zgadnij ktora partia zniosła jakiekolwiek wymagania dla swoich żeby te niewykształcone, świnie oderwane od pluga powsadzać do Panstwowych spółek.


@Dorth: PiS, ale mogę się założyć o wszystkie orzechy, że KO utrzyma tą ustawę w mocy. To, że im też zależy tylko na stołkach widać choćby po tym co się dzieje w samorządach.
@kulass: PiS pokazał, że można robić co się chce byle betonowemu elektoratowi sypnać. Zero zahamowań, każdą aferę co najwyżej skwituja głupim usmieszkiem i nadal kradną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co Cie interesuje co PO zrobi. Mnie interesuje byle tylko wywalić tych perfidnych złodzieji. Żadne rzad od komuny tak perfidnie nie okradal kraju i żaden nigdy już tego tak nie będzie robić. Nie tak beztrosko, bezczelnie i bez