Wpis z mikrobloga

Nie tak dawno wykopowe prawactwo siało panikę, jakoby "lewactwo" bankowe zamykało konta za "nieprawomyślne" poglądy, bo tak mówił ich brexitowe bożyszcze Nigel Farage. I wiecie co? Znowu kłamał, a prawackie pelikany łykają bez popity xDDDD Polecam zalezisko..

No co za niespodzianka prawda? XD
#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #finanse #bankowosc #farage #brexit #polityka
grubson234567 - Nie tak dawno wykopowe prawactwo siało panikę, jakoby "lewactwo" bank...

źródło: _130283847_farage-gettyimages-1248856514

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@grubson234567: To jest czlowiek odpowiedzialny za Brexit. Oklamal rzesze niekumatych ludzi. A po fakcie odsunal sie w cien. Tego goscia sie powinno sie co roku zakuwac w dyby przed Parlamentem Europejskim w Brukseli w kazda rocznice referendum Brexitowego zeby kazdy mogl w niego rzucac pomidorami i jajkami i wszystkim.

Ja se nie moge teraz pojechac do UK mimo iz pracowalem tam przez dwa lata, mam kontakty, rodzine i bez problemu bym
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: nie masz co tu przyjeżdżać. UK jest w głębokiej… w słabym położeniu. Służba zdrowia w opłakanym stanie, ludzie dzwoniący z zawałem serca czekają do godziny na karetkę, na pogotowiu czeka się czasami po 16 godzin na przyjęcie, policja mega niedofinansowana, gangi na skuterach latają bezkarnie, koszty utrzymania szybują w górę a pensje stoją w miejscu, ludzie z normalnymi pracami (nie jakis kelner czy coś tylko biurowe) wynajmują pokoje w mieszkaniach
  • Odpowiedz
a ile za jednoosobowy pokoj?


@pieczony_szczur_z_ogniska: Patrzac na to za ile kumple wynajmuja pokoje w swoich mieszkaniach to miesiecznie £800 za pokoj double w zone 1-2 w mieszkaniu z dwoma sypialniami + salon.

Ja w latach 2010-2015 przyjezdzalem okresowo i sie cieszylem ze standardu zycia.


@pieczony_szczur_z_ogniska: Stagnacja zaczela sie juz wczesniej ale taki widoczny upadek to od korony. Jak tylko skonczyly sie lockdowny to co chwile byly niedobory czegos. A
  • Odpowiedz