Wpis z mikrobloga

Nie rozumiesz, musiałem utopić tych wszystkich ludzi, dzieci też, bo przestawali we mnie wierzyć, a jak ludzie we mnie nie wierzą to stają się źli. Innym razem musiałem też zabić dzieci Hioba i odebrać mu cały dorobek życia. Dzięki temu Hiob udowodnił, że naprawdę we mnie wierzy, a ja wygrałem dychę od Lucyfera. A dzieciaki zrobi sobie nowe.


#bekazkatoli #katolicyzm #takaprawda
Pobierz
źródło: IMG_20230705_095106
  • 24
@Seduxisti to jest właśnie jej główny target i dlatego krytyczne myślenie jest zwalczane od dziecka. Tak jak nauka zachęca do zadawania pytań, tak religia uczy jedynego słusznego światopoglądu, a wszelkie pytania o sprzeczności są zbywane, lub nazywa się pytających "gimboateistami". Religia wprost mówi ludziom, co mają myśleć.

Biblia przeczy sama sobie, ale skąd głupi mają o tym wiedzieć, jak nie czytają książek, więc Biblii też nie przeczytają, pomimo że to najważniejsza książka
a nawet nie wiecie, czego bronicie


@srogie_ciasteczko: Czy ja czegoś bronię? Ja tu tylko stoję na stanowisku żeby nie czytać pisma kompilowanego gdzieś między 3tys. a 2,5 tys. lat temu jak współczesnego traktatu moralnego, bo pod tym względem jest do dupy.

Że za złamanie Dekalogu były kary? Nic nie wiesz, a bronisz.


@srogie_ciasteczko: Oczywiście, że wiem, ale ja przecież nic nie napisałem o dekalogu. Zrobiłeś sobie chochoła i w niego