Wpis z mikrobloga

#gamepass #xbox #xboxseriesx #gry
Z racji tego ze 19.09 wygasa mi gp a za dwa dni gp ma podrożeć to najlepiej opłacałoby się zakupić go teraz i stąd moje pytania:
Aktualnie chyba najlepszą cene za gp mają nowi uzytkownicy wiec chciałem sie zapytac jak to wygląda jeżeli mam teraz aktualne konto. Moge teraz zakupić kody i wklepać je dopiero po 19.09 na nowe założone konto?
Co się dzieje jezeli zastąpie aktualne konto na rzecz nowego, czy cos mi przepadnie?

Jak to ogarnac zeby bylo jak najlepiej
  • 5
  • Odpowiedz
@Kruszetopy wszystkie gry i sejwy na tym koncie ci przepadna, poza tym nic sie nie stanie :-) gold z turcji na 3 lata zakonczony miesiecznym gp. Jakies 300-400zl i masz na 3 lata do przodu
  • Odpowiedz
  • 0
@nobrain: a nie było czegos takiego ze wystarczy zeby jeden profil na xboxie mial wykupioną subskrypcje a reszta moze korzystac? wtedy gp mialbym na pobocznym a gral na głównym
  • Odpowiedz
@Kruszetopy tak jak napisałeś, konto z gamepass zalogowane na konsoli i każde inne konto może korzystać. o ile na tym koncie ktoś nie zacznie grać na innym urządzeniu. po około 30zł są kody non stack które można dodać na istniejącym koncie, ale dopiero jak subskrypcja wygaśnie.
  • Odpowiedz