Wpis z mikrobloga

ej też macie tak, że wspominacie szczególnie miło jakiś okres w waszym życiu dopiero po pewnym czasie? w sensie żyjecie sobie normalnie, nic szczególnego się nie dzieje zbytnio i po jakimś czasie np. po roku myślicie sobie o tamtym okresie czasu "ale to były fajne czasy" XD

#niewiemjaktootagowac #przemyslenia ##!$%@? #pytanie
  • 17
  • Odpowiedz
@Zoyav: ja tak mam, szczególnie ciepło wspominam okres w moim życiu kiedy mnie plecy nie #!$%@? i nie musiałem zarabiać na swoje utrzymanie. Teraz nie ma już czasów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zoyav: Ja tak mam teraz jak myślę o tym jak zachorowałem na Covida. Prawie dwa tygodnie wolnego, leżałem w łóżku tak długo jak chciałem, oglądałem anime, grałem w gry itp.
Z czasem zapomniałem o tym jak wszystko mnie męczyło, o tym jak miałem problem żeby odkurzyć mieszkanie, obiad samemu sobie zrobić. Niepotrzebnie też zapas piwa sobie zrobiłem, bo nie byłem w stanie nawet jednego wypić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zoyav: Ja tak mam teraz jak myślę o tym jak zachorowałem na Covida


@Chrystus też to miło wspominam, głowa bolała trochę, ale ogólnie to było fajnie, piłam przez kilka dni w pracy najtańszego energola z automatu zamiast drogiego redbulla, bo i tak nie czułam różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie w biurze się pytali co się stało, bo ja zawsze rebulle piję, ale się nie przyznałam, bo
  • Odpowiedz
@Zoyav: No pewnie, dzieciństwo było ekstra. Do dziś zastanawiam się jak je przeżyłem... łaziłem po drzewach jak małpa na jakichś #!$%@? wysokościach, pływałem w rzece choć nigdy nie umiałem pływać, albo biegałem po moście kolejowym gdzie brakowało połowy belek, a te co były, były spróchniałe. xD Wtedy wydawało mi się to absolutnie normalne. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz