Wpis z mikrobloga

#gielda
Cześć! To mój pierwszy post, zacząłem niedawno grać na giełdzie. Zainteresowała mnie spółka "Elektrociepłownia Będzin SA", zauważyłem, że jej kurs bardzo dynamicznie rośnie. Osiągnął już cenę 160 zł za akcję. Myślę, żeby zakupić (zainwestować w papier tej perspektywicznej spółki), patrząc po wykresie to dobra inwestycja i niedługo cena może wyniesie np. 2000 zł za akcję. To nadal tanio patrząc, że np. cena akcji Apple kosztuje 192 ale nie złotych a dolarów (!!!). A co wy sądzicie o takiej inwestycji? Pozdrawiam cieplutko
  • 20
  • Odpowiedz
@affairz: zamiast kupowac akcje mozesz wskoczyc na CFD na akcje na 100x lewarze wtedy jak akcje skocza z 160 na 2000 to bedziesz multimiliarderem [ to zart a nie porada inwestycyjna]
  • Odpowiedz
kapitalizacja to w tej chwili 450 baniek, a zobowiazania 490 baniek. no i strata 70baniek za 1 kwartal. faktycznie prawdziwa perelka mysle ze do piatku bedzie kosztowac tysiaka za akcje ;)
borjaki - kapitalizacja to w tej chwili 450 baniek, a zobowiazania 490 baniek. no i s...

źródło: IMG_5475

Pobierz
  • Odpowiedz
@151346136 @affairz: szanowni koledzy a czy słyszeliście o takiej spółce jak AMC? Podobno jest szansa na szybki wzrost o 20000% dzięki shortsqueezowi, który ma się niedługo wydarzyć. Dużo analityków z tiktoka o tym mówi. Jakieś przemyślenia na ten temat? Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@borjaki: ale to jest ciekawe, KNF się tym niby interesuje, a mimo tego spekula ma to w dupie i sobie realizuje pump&dump. I czym to się różni od kryptowalut na Binance. CZ też mówi że nadzoruje.
  • Odpowiedz